جوانا Gaines ایجاد این رنگ جدید رنگ به طور خاص برای کافی شاپ و در حال حاضر شما می توانید آن را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.جوانا Gai

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

جوانا Gaines است مشغول نگه داشتن. سابق "Fixer Upper" میزبان راه اندازی برای ماگنولیا شبکه ممکن است تحت فشار قرار دادند اما وجود دارد هیچ کمبود از اخبار هیجان انگیز از بیرون آمدن از وکو این روز است. Jo ظاهرا پخت و پز نشان می دهد در آثار برای شبکه و دوم کتاب آشپزی منتشر شده در ماه آوریل است. روز دوشنبه یک رنگ جدید اضافه شد به ماگنولیا خانه توسط Joanna Gaines رنگ مجموعه, و این خوب است.

"در حالی که مشغول کار بر روی مفهوم طراحی برای ما کافی شاپ من کوه در می رم از طریق رنگ نمونه ها و خودم کشیده شده به سمت دو رنگ مختلف—عمیق آبی و جواهر تن سبز می گوید:" جوانا. "این ایده از ترکیب آنها را برای ایجاد یک رنگ سفارشی است چگونه 1905 سبز به دست می آمد. من عاشق راه این مودی سبز تیره در می آید به زندگی بر روی دیوار متعادل عمق و پیچیدگی با آشنایی و راحتی است."

این اولین بار است که رنگ جدید رنگ است که اضافه شده است پس از این مجموعه راه اندازی شد در سال 2016. Gaines ایجاد خط با KILZ پس چگونه به را انتخاب کنید رنگ رنگ یکی از سوالات او خواسته می شود اغلب. هنگام چیدن رنگ ها برای مجموعه او با تمرکز بر بی انتها, طبیعت الهام گرفته از رنگ چیزی است که شما "هنوز هم عشق در پنج سال" او گفت که آپارتمان در آن زمان است.

1905 سبز همراه با 25 تن دیگر ماگنولیا خانه رنگ های در دسترس است با شروع در $8 برای حجم نمونه و 42 $برای یک گالن در پوسته تخم مرغ مات و ساتن پس از اتمام داخلی رنگ و 47 دلار برای رنگ بیرونی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن