جیم کرامر: نمودار نشان می دهد قیمت طلا در حال نزدیک شدن به اوج

به عنوان قیمت طلا همچنان به صعود به ارتفاعات جدید در روز سه شنبه, CNBC Jim Cramer توصیه در برابر معاملات این ف

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

به عنوان قیمت طلا همچنان به صعود به ارتفاعات جدید در روز سه شنبه, CNBC Jim Cramer توصیه در برابر معاملات این فلز گرانبها به عنوان آن می تواند نگه دارید.

برای سرمایه گذاران به دنبال ایجاد طولانی مدت در فضا او توصیه خرید Barrick طلا.

"نمودار به عنوان تفسیر Carley گارنر نشان می دهد که تظاهرات اخیر در طلا و نقره بسیار مخاطره آمیز" این "پول دیوانه" میزبان گفت. "او فکر می کند آنها می توانند هر دو باید یکی از آخرین پا بالاتر و حتی ممکن است قابل توجهی, اما پس از آن او انتظار فلزات گرانبها آمده کاهش و بازگشت به زمین است."

طلا یک پناهگاه امن دارایی است تا 8 درصد در این ماه و این کالا در حال آماده سازی خود برای بستن آن پنجم-مستقیم مثبت ماه برای اولین بار در نزدیک به یک دهه. قیمت بالاتر رفته $1,974 در طول روز معامله شده است اما پس از بازگشت به حدود 1,950. در همین حال بازار سهام در حال حرکت است و نزدیک به خود را دارد بازدید در ماه فوریه قبل از S&P 500 سقوط به عنوان یک رمان coronavirus شیوع جاروب جهان است.

گارنر یک کالا کارشناس کرامر متکی برای تحلیل نمودار به این نتیجه رسید که 32 درصد اجرا در آتی طلا از اواسط ماه مارس است که نه تنها طراحی شده توسط سرمایه گذاران به دنبال ایمنی در نامشخص بازار اما با تضعیف دلار کرامر توضیح داد.

تریلیون ها دلار در هزینه های اضطراری از دولت فدرال و چاپ پول برنامه های انجام شده توسط فدرال رزرو باعث شد تا ارزش دلار است.

طلا و شاخص دلار به طور معمول تجارت مخالف یکدیگر است. هر دو نمودار معامله در امتداد یک روند مشابه خط بین ماه های مارس و آوریل قبل از بازگشت به حالت عادی در ماه ژوئن کرامر اشاره کرد.

"گارنر معتقد است ما در حال حاضر رسیده نقطه که در آن بسیاری از معامله گران شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره این همبستگی منفی ارابه موسیقی است که آن را تحت فشار قرار دادند و هر دو طلا و دلار به حد و بنابراین متزلزل سطوح," او گفت:. "اگر دلار نگه می دارد در حال سقوط او فکر می کند که طلا می تواند در حفظ و افزایش, اما تبدیل شده است که توانا و بزرگ اگر."

گارنر است که از بنیانگذاران DeCarley تجارت و نویسنده کتاب "احتمال بالاتر تجارت کالا."

قیمت طلا گارنر و فکر می کند می تواند گرفتن یکی دیگر از افزایش اگر دلار سقوط طریق کف آن از حمایت در 93, کرامر گفت. باید آن را به سقوط به 88 افزایش می تواند کاملا قابل توجه او اضافه شده است.

جلب می توانید ببینید قیمت طلا می تواند به عنوان بالا به عنوان $2,000 یا به طور بالقوه $2,300 در یکی دیگر از سناریو قبل از ضربه اوج خود کرامر گفت.

"در حال حاضر او فکر می کند که وضعیت سابق است که بیشتر احتمال دارد اما اگر ما یکی از عظیم تر اجرا شما نیاز به درک که آن را به احتمال زیاد خواهد سریع پروب بالاتر نیست که بسیار طولانی گذشته" او گفت:.

"هنگامی که یک طلا رونق می رود آن را می شود واقعا زشت است. هنگامی که بحران شروع می شود, جلب فکر می کند ما می تواند تجارت را به $1,525 یا $1,450" یا "شاید به پایین 1300 دلار در هر اونس اگر ما رفتن تمام راه را به پایین به روند صعودی حمایت از" خط.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب