جنیفر گارنر, اتاق رختشویي, باعث شستن بعد نگاه سرگرم کننده

انجام لباس های شسته شده است که یکی از کارهای آن است که مطلق کشیدن را انجام دهد. شما جمع آوری خود را کثیف, لباس مسافت آن به اتاق رختشویی (اغلب آه-تا به راحتی چندین پرواز از پله ها دور) و سپس شما صبر کنید و در نهایت…تاشو. اخ آه و بیشتر کنند. اما اگر همه ما تا به حال اتاق رختشویی مانند جنیفر گارنر های روز لباس های شسته شده احتمالا مورد علاقه همه روز از هفته است.

جلب شده است که اجازه دادن به طرفداران به خانه اش زندگی از طریق رسانه های اجتماعی به خوبی قبل از قرنطینه آغاز شد و در ماه مارس آپلود تصویری برای Instagram نشان دادن آنچه روز لباس های شسته شده به نظر می رسد مانند در خانه او (با یک پیچ و تاب).

مجموعه به Daði Freyr “فکر می کنم در مورد چیزهایی که” گارنر رقصید راه خود را از طریق کارهای خود را—به عنوان کسی اگر آنها به حال فضای ضد/ذخیره سازی/سینک/قفسه بندی از گارنر اتاق رختشویی.

“من نمی دانم که چرا من فکر کردم شما مورد نیاز این” جلب زيرنويس او مارس 19 پست. هست, تنها به این دلیل است که همه ما انجام دهد.

البته جلب زندگی در یک خانه بزرگتر از فرد به طور متوسط. بنابراین, او, اتاق رختشویي, به احتمال زیاد به فیلم مربع از یک NYC استودیو. در واقع عظیم لباس پوشیده جزیره در وسط اتاق می تواند راحت مهمان, تخت, اگر جلب می خواستم به را در یک مستاجر یا شراب نوشیدن دوستان. فقط گفت.

اما اگر آن را هر گونه تسلی جلب نمی کند و نگران نگه داشتن او خشکشویی, فضای منظم و نه او سعی در پنهان کردن این ملزومات روزمره مانند کیسه زباله و مواد شوینده و لوازم بیت و باب, در پشت درهای بسته. او باز قفسه بالاتر از او واشر و خشک کن می گوید تمام.

اندازه کنار, گارنر, اتاق رختشویي فریاد می زند: “اهداف قابل دسترسی.” آن را ساده و کمی کثیف, اما می دهد: “من واقعا تلاش و تا حدودی دستیابی به بهترین من” vibes. و این رویایی است که ما می توانیم همه کار با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>