Jayalalithaa خواهر زاده Deepa برادر اعلام وارثان قانونی توسط دادگاه عالی

Jayalalithaa's Niece Deepa, Brother Declared Legal Heirs By High Court

Deepa نکرد رقابت در انتخابات آینده است.

چنای:

اصلاح اخیر سفارش مدرس دادگاه عالی روز جمعه اعلام کرد Jayalalithaa خواهر زاده Deepa و برادر دیپاک به عنوان وارثان قانونی از اواخر وزیر به ارث اجدادی او و خواص.

روز چهارشنبه دادگاه اعلام کرده بود آنها را به عنوان کلاس دوم وارثان قانونی تحت هندو جانشینی عمل می کنند.

رد درخواست توسط یک AIADMK بارگیری به انتصاب یک مدیر به دنبال پس از Jayalalithaa خواص دادگاه همچنین کارگردانی تامیل نادو دولت به تجدید نظر در برنامه های خود را برای تبدیل Jayalalithaa را Poes باغ اقامت به یک بنای یادبود. تنها به تازگی تامیل نادو فرماندار اعلام فرمان به طور موقت در اختیار گرفتن خانه و آن متحرک خواص به هموار کردن راه برای یک پایه تشکیل می شود برای یادبود.

استقبال از سفارش, Deepa مزاوان گفت NDTV “در حال حاضر من نمی دانم که آیا این قانون معتبر است یا نه. بدون در نظر گرفتن که من می خواهم به درخواست فرماندار بالا بردن این مسائل است.”

Sasikala این زندانی دستیار Jayalalithaa آخرین مستاجر Poes باغ اقامت پس از Jayalalithaa درگذشت. Deepa قوانین از هر گونه را با عمه اش bequeathing او خواص. او گفت: “اگر در همه گونه ادعا ساخته شده است در این مرحله باید آن را ساخته شده است. آن را به یک ثبت خواهد شد. آن را نمی تواند انجام شود در یک شیوه ای چون او بود که برگزاری این موقعیت از یک وزیر.”

مسلح با حکم دادگاه Deepa می خواهد دولت را به دست بیش از همه خواص Jayalalithaa به آنها از جمله 1000 هکتار Kodanad و مستغلات و اجدادی باغ انگور در حیدرآباد. او افزود: “آنها نیاز به تامین است. آنها را نمی توان تخریب و آنها را نمی توان در هر در اختیار داشتن غیر قانونی از هر خارجی است.”

صحبت کردن در مورد او علاقه روابط با Jayalalithaa در طول نوجوان Deepa recollected چگونه نگران Jayalalithaa بود که یک بار او غش در حالی که از دیدن او. عمه احضار پزشکان و در زمان مراقبت از او را به خوبی. که به من نشان داد: “آنچه ما به معنای خود را به عنوان خانواده است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه چرا Jayalalithaa نگه داشته و خانواده خود را در خلیج و هرگز اذعان کرد و آنها را علنا Deepa گفت: “حتی به عنوان وزیر ما پسر بود به نام ما صفحه اصلی. حتی برای دیوالی و Pongal بود اما نه به معنای عمومی است. ما صرف زمان به عنوان یک خانواده است. او را در هم بود چرا که او می ترسم.”

Deepa که تا به حال راه اندازی سیاسی انجمن منحل شده آن را به زودی. وقتی پرسید که آیا او را به مبارزه در آینده انتخابات گفت:” تنها زمان را باید بگویم.”

با انتخابات به دلیل سال آینده سیاسی حاکم AIADMK امیدوار است جایا یادبود پروژه کمک خواهد کرد که آنها را جسور و متهور ساختن حزب کارگران به تقلا کردن برای سومین دوره متوالی اولین دولت بعد از انتخابات Jayalalithaa مرگ است. حزب دچار تار و مار در Lok سبها انتخابات به عنوان DMK کنگره داد جاروب نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>