اگر شما استفاده می شود به صرف وقت زل زده بود James Van Der Beek را freakishly جذاب خانواده در Instagram, سپس شما را در شانس هستید. Architectural Digest رو نگاه کنید داخل خانواده اش کلاسیک دهه 1930 به سبک مستعمراتی اسپانیایی خانه در بورلی هیلز و این دقیقا آبگرم مانند واحه شما می خواهم انتظار از این بازیگر که به یکباره از خواب در “داوسون کریک” به پایین کلید کمدی قهرمان در “don’t Trust the B— in Apartment 23” به samba-ing به قلب ما در “رقص با ستاره ها.”

همراه با همسر و عزیزم نوزادان پنج(!) کودکان Van Der Beek فقط به حال این خانه دوباره توسط طراح Tammy قیمت قطعات هویت تنها چند هفته قبل از آمار مستند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما این جای تعجب نیست که خانواده مهم نیست holing در این صلح آمیز معبد آرامش است.

با استفاده از یک پالت تک رنگ از سفید پوستان و دیگر خنثی (کاملا جسورانه برای یک خانواده با پنج فرزند جوان اگر شما از ما بخواهید!) خانه مظهر روشن و صلح آمیز دور شو. زیر تیره های چوبی مخابره سقف اتاق نشیمن با یک تسکین دهنده کام سفید و خنثی در حالی که اندازه شومینه مجریان فضا. در یک گوشه ای یک نقطه روشن است کامل گوشه برای یک میز و صندلی به دنبال خارج است.

“هنگامی که شما کردم پنج بچه و معمولا یک منزل پر از دوستان شما حلق آویز کردن, انعطاف پذیری ضروری است” کیمبرلی گفت: AD. “اولین چیزی که ما به او گفت این بود که ما نیاز به مبلمان است که می تواند حرکت از یک اتاق به اتاق داخل به خارج.”

با حداقل رنگ قیمت اضافه شده در مقدار زیادی از بافت مانند kilim-تحت پوشش بالش از پوست گوسفند و اثاثه یا لوازم داخلی و flokati فرش. او همچنین مورد استفاده بسیاری از پارچه برای اطمینان از دوام. “شما می توانید بیشتر از آن را با آب و صابون است که یک مزیت بزرگ برای یک خانواده با بچه های کوچک” گفت: قیمت.

یکی از خانواده های مورد علاقه قطعه یک استخر daybed که جیمز خود را طراحی.

“آن شخصی خود من پیروزی بر نارساخوانی. زمانی که من در طراحی برنامه های من نگه داشته و نگران کننده است که من می خواهم پس اعداد و پیچ آن همه اما آن بیرون آمد بزرگ” Van Der Beek گفت: AD. “خوشبختانه من می خواستم به ویژگی های آن است. او عاشق daybed بنابراین من او را دوست داشتم.” قیمت اضافه حصیر صندلی از خط خود به فراگیر daybed که نشسته در میان گرمسیری زیست محیطی از برگ درختان و زیبایی های طبیعی است.

در حالی که خانواده گیر کرده در داخل مانند هر کس دیگری در طول قرنطینه آنها کردم مبتکر راه مقابله با آن است.

“ما در یک اتاق و پوشش کف در تشک و بالش. آن محل ایده آل برای خواندن کتاب و تماشای فیلم” کیمبرلی گفت که tepees در playroom کودکان دیگر مورد علاقه. “این جایی است که بچه ها را دعوا بالش و راه اندازی خود را عروسک ایستگاه. هنگامی که آنها را مشق ما فقط می گویند ” برو به خیمه مخروطی سرخ پوستان!’ آن را کامل” جیمز یادداشت ها.

اما این بدان معنا نیست که آنها نمی خارش برای بازگشت به حالت عادی. با توجه به آگهی های Van Der Beek در قبیله است که استفاده می شود به داشتن مهمانان بیش از همه چیز از بداهتا اجرای موسیقی به ماه جدید مراسم.

“این تصور کلی این است که آرام و استقبال اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از انرژی در اینجا” گفت: جیمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو