آن را یک بار در آلمان fintech ستاره. در حال حاضر از دست رفته 2 میلیارد دلار قرار می دهد Wirecard آینده در شک

Wirecard یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان عزیزم از آلمان مالی فن آوری های در حال حاضر رو به یک مبارزه برای

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

Wirecard یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان عزیزم از آلمان مالی فن آوری های در حال حاضر رو به یک مبارزه برای بقا در میان موشکافی به آن شیوه های حسابداری.

پرداخت پردازنده و گفت: این برای چهارمین بار است که آن را نمی نشر آن مالی برای 2019. حسابرسان در ای نمی تواند حساب 1.9 میلیارد یورو ($2.1 میلیارد دلار) پول نقد در ترازنامه آن گفت.

Wirecard اضافه شده است که وجود دارد و نشانه های متولی تلاش برای "فریب" ای در مورد وجود آن توازن پول نقد. برای روشن 1.9 میلیارد یورو نشان دهنده حدود یک چهارم از ترازنامه شرکت.

روز جمعه اعلام شد که مدیر عامل مارکوس براون استعفا کرده بود "با اثر فوری" و ورودی عضو هیئت مدیره جیمز Freis خواهد جای خود را به عنوان مدیر عامل موقت.

اما اینها فقط یک زن و شوهر از حوادث به طور گسترده و حماسه است که دیده می شود این فن آوری مالی شرکت قیمت سهم سقوط با تشکر به یک رشته از اتهامات تقلب.

در اینجا خلاصه ای از Wirecard را افزایش و پس از آن سقوط از فضل.

که در آن همه آغاز شد

Wirecard ریشه های تاریخ به سال 1999 هنگامی که آن برلین مبتنی بر سلف InfoGenie تاسیس شد. Wirecard ذکر شده سهام خود را در فرانکفورت بورس اوراق بهادار از طریق ادغام معکوس با InfoGenie در سال 2005.

مارکوس براون مدیر عامل شرکت فن آوری شرکت خدمات مالی و Wirecard به شمار در دفتر مرکزی شرکت در Aschheim در نزدیکی شهر مونیخ در جنوب آلمان در سپتامبر 18, 2018. (عکس توسط کریستوف STACHE / AFP) (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده CHRISTOF STACHE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

کریستوف STACHE | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مارکوس براون, اتریش یک دانشمند کامپیوتر پیوست Wirecard در سال 2002 شد و هر دو مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارشد فناوری دانشگاه ،

براون دیدم این شرکت از طریق یک مهاجم بین المللی توسعه, راه اندازی آسیا-اقیانوسیه تابعه در سنگاپور و رسیدن به بازار ایالات متحده از طریق کسب سیتی گروپ را کارت اعتباری خدمات بخش.

Wirecard اصلی خط از کسب و کار در حال پردازش پرداخت های الکترونیکی برای تجار. با توجه به وب سایت خود را Wirecard مشتریان عبارتند از: فدرال اکسپرس, Fitbit و هواپیمایی هلندی KLM. آن همچنین دارای مجوز-پشت تابعه و همچنین به عنوان خود را پرداخت تلفن همراه برنامه به نام بخشش.

قابل توجه میان براون دستاوردهای شد نظارت بر افزایش شدید در Wirecard سهم قیمت و جایگزینی آن از Commerzbank آلمان blue-chip شاخص DAX در سال 2018 است.

پس از کمی شناخته شده به نام این شرکت بود در آن زمان به دست آورده شهرت به عنوان یکی از برتر آلمان شرکت های با تکنولوژی بالا رفتن به صفوف امثال SAP و Infineon.

FT اتهامات

آن آغاز شد و در ژانویه سال گذشته این روزنامه منتشر شده یک گزارش در مورد اتهام استفاده از جعلی و backdated قرارداد آن در سنگاپور به باد درآمد.

این مقاله به توصیف یک عمل به نام "round-tripping" که در آن ادعا شده که یک سری از برنامه به طور بالقوه مشکوک معاملات ساخته شده در سراسر مرز به واحدهای مختلف به منظور آنها را به نظر می رسد مشروع به محلی حسابرسان.

جداگانه FT داستان در اکتبر ادعا کرد که کارکنان در Wirecard مالی تیم به نظر می رسد به توطئه برای متقلبانه باد فروش و سود در شرکت های تابعه در دبی و دوبلین و به طور بالقوه گمراه ای.

Wirecard بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در هنگام تماس توسط CNBC اما قرار دادن یک ویدئو آنلاین در روز جمعه که در آن براون آن گفت: "نمی توان رد کرد" که Wirecard بود خود را قربانی "قابل توجه" تقلب. این شرکت بارها و بارها رد کرده FT این اتهامات و حتی شکایت کرد روزنامه بیش از آن گزارش آن را متهم به تبانی با فروشندگان.

FT در نوبه خود رد آن اتهامات و مستقل بررسی در سال گذشته از قانون شرکت RPC به فوت را گزارش Wirecard هیچ مدرکی از تبانی با شرکت کنندگان در بازار.

گم شده مانده نقدی

روز پنج شنبه شرکت ساخته شده خیره کننده وحی: آن حسابرس نمی تواند پیدا کردن 1.9 میلیارد یورو از پول نقد توازن در اعتماد حساب می شود در آن 2019 تلفیقی صورتهای مالی.

نورانی با آرم نشسته در خارج از Wirecard دفتر مرکزی در Aschheim منطقه از, مونیخ, آلمان.

Michaela Handrek-Rehle | بلومبرگ | گتی ایماژ

این وضعیت انداخته است Wirecard آینده را در معرض خطر. این شرکت می گوید که اگر آن را می تواند تولید حسابرسی مالی در این هفته حدود 2 میلیارد دلار وام می تواند فسخ جمعه.

این ارائه یک بحران نقدینگی برای شرکت با توجه به ریچارد Sbaschnig یک تحلیلگر ارشد در تیم پزشکی قانونی در تحقیقات سرمایه گذاری شرکت CFRA. که در بخشی به دلیل این واقعیت است که 1.7 میلیارد یورو از Wirecard نقدی است که توسط نهادهای تنظیم — آلمان-بر اساس Wirecard بانک و بریتانیا بر اساس Wirecard کارت راه حل.

"به طور معمول وجود دارد تنظیم مقررات محدودیت در دسترسی به این پول به صورت کلی اهداف شرکت گفت:" Sbaschnig.

این شرکت سرمایه گذاری در بازار یک بار به عنوان بالا به عنوان 24 میلیارد یورو سقوط کرده است به کمتر از 5 میلیارد یورو است. سهم خود را به قیمت پایین تر از 70 درصد از FT بررسی شد و برای اولین بار منتشر شده در Jan. 30.

روز جمعه این سهام به پایین 46% اضافه کردن به سهشنبه بزرگ 62% از دست دادن.

بری نوریس, بنیانگذار مدیر صندوق Argonaut سرمایه که دارای یک پوزیشن در Wirecard گفت که او معتقد است این شرکت می تواند "اعلام ورشکسته توسط این آخر هفته."

"براون گستاخی تلاش برای به تصویر کشیدن این شرکت به عنوان یک قربانی از تقلب و به جای تلاش برای تمرکز سرمایه گذاران در ظاهرا قوی گزارش رشد درآمد گفت:" نوریس. "اگر مانده نقدی غیر موجود هستند و سپس منطق را نیز نشان می دهد که زمان معاملات به همان اندازه ساختگی."

خروج از براون روز جمعه علائم ناگهانی و دراماتیک نتیجه به او 18 سال در راس Wirecard. براون قبلا در برابر تماس به استعفا از سرمایه گذاران بارها و بارها در دفاع شرکت حسابداری روش.

اتحاد آلمان شده است بیش از حد ملایم?

این افتضاح را نیز جلب توجه به دولت آلمان که مشاهده شده است برخی از مفسران به عنوان بیش از حد ملایم در دست زدن به آن از Wirecard.

Bafin آلمان تنظیم کننده های مالی ثبت یک شکایت کیفری علیه دو FT روزنامه نگاران به دادستان در مونیخ زیر Wirecard را به اتهام دستکاری در بازار. این دیده بان همچنین به طور موقت متوقف کوتاه فروش در Wirecard سهام در سال گذشته است.

Bafin بیشتر است گفت: به تازگی چند تا تحقیقات به Wirecard. تنظیم کننده جستجو دفتر مرکزی این شرکت به عنوان بخشی از یک تحقیق با هدف قرار دادن شرکت مدیریت هیئت مدیره در اوایل این ماه.

تحلیلگران نیز مواجه شده آمریکا ارزیابی خود را از این شرکت.

یک تحلیلگر از آلمان تسلیت بدنام به نام FT گزارش "خبر جعلی" ادعا وجود دارد "هیچ ماده" به اتهامات تقلب علیه Wirecard.

Commerzbank در نهایت عقب نشینی پس از فوت ساخته شده شکایت به بانک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب