Irrfan Khan گذشته دیده می شد در Angrezi متوسط (حسن نیت ارائه میدهد Instagram)

برجسته

  • عرفان خان بود که برای درمان عفونت روده بزرگ در بیمارستان بمبئی
  • تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در مارس 2018
  • “او به سمت چپ برای بهشت منزلگاه پشت سر گذاشتن یک میراث” گفت: خانواده

دهلی نو:

بازیگر Irrfan Khan, آخرین مراسم صورت گرفت در بمبئی روز چهارشنبه بعد از ظهر به زودی پس از درگذشت او در بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان. آقای خان و 53 بود که برای درمان یک عفونت روده بزرگ و تنها چند ساعت قبل از مرگ او خود را سخنگوی او گفت: “هنوز مبارزه با جنگ است.” یک بیانیه منتشر شده توسط خانواده اش گفت: “عرفان به خاک سپرده شد در Versova kabrastan در بمبئی در 3 ساعت این بعد از ظهر به زودی پس از خبر درگذشت او دور اعلام شد. در حضور او بودند و خانواده و بستگان و دوستان نزدیک. هر کس خود را پرداخت نهایی با احترام و سوگواری از دست دادن از خود عبور دور. دعا کنیم برای صلح خود را و ما امیدواریم که او را در مکانی بهتر از امروز. او در مبارزه خود را و همه ما باید قوی بیش از حد در این از دست دادن.”

عرفان خان و همسر Sutapa Sikdar و دو پسر شد عکس, خروج از بیمارستان بمبئی در بعد از ظهر; فیلمسازان Tigmanshu Dhulia که مشغول به کار با این بازیگر در Paan Singh Tomarو Abhinay Deo که به کارگردانی آقای خان در باج خواهیشد همچنین خال خال.

sk4ui7t8

عرفان خان جان سالم به در با همسر خود Sutapa Sikdar و دو پسر

cbgg3q5

اعضای خانواده از Irrfan Khan, خال خال شد در خارج از بیمارستان

9cd980d8

مدیر Tigmanshu Dhulia بازدید Irrfan Khan, خانواده

r18sbhfg

فیلمساز Abhinay Deo نیز هویداست

آقای خان هند یکی از محترم ترین thespians مبارزه تومور برای چند ماه و بازگشت به بمبئی و چند ماه پیش پس از درمان در لندن است. عرفان خان جان سالم به در با همسر خود Sutapa و دو پسر.

در بیانیه منتشر شده پس از طراح جنایی بازیگر, مرگ خانواده اش گفت که آقای خان خود را صرف نهایی ساعت “احاطه شده توسط عشق خود خانواده خود را برای او بیشتر در مورد مراقبت.” جزئیات کامل بیانیه را در اینجا:

“من اعتماد من تسلیم”; این بودند که برخی از بسیاری از کلمات که عرفان بیان شده در یک قلب و احساس توجه او نوشت: در سال 2018 افتتاح تا در مورد مبارزه با سرطان است. و یک مرد از چند کلمه و یک بازیگر از سکوت عبارات با عمیق خود را و چشم خود را به یاد ماندنی اقدامات بر روی صفحه نمایش. آن انده که در این روز ما را به جلو خبری از او درگذشت. عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش همه کسانی که نزدیک به او. پس از مورد اصابت رعد و برق در سال 2018 با این خبر از یک سرطان نادر او در زمان زندگی به زودی پس از آن را به عنوان آمد و او جنگیدند جنگ های بسیاری است که آمد با آن. احاطه شده توسط عشق خود خانواده خود را برای او بیشتر در مورد مراقبت از او در سمت چپ برای بهشت منزلگاه پشت سر گذاشتن واقعا یک میراث خود را. ما همه دعا می کنم و امیدوارم که او در صلح است. و به طنین و قسمت خود را با کلمات او گفت: “اگر من مزه زندگی, برای اولین بار, جادویی کنار آن است.”

Irrfan Khan, مرگ اتحاد چپ یک جای خالی در سینمای هند و میلیون ها شکسته دل طرفداران. او “نادر استعداد و درخشان بازیگر ایم” رئیس جمهور رام نات Kovind. نخست وزیر نارندرا توصیف Irrfan Khan, مرگ به عنوان “از دست دادن به دنیای سینما و تئاتر” را تسلیت جیر جیر.

آمیتا باچان که co-ستاره دار با آقای خان در طراح جنایی, توییتی, “استعداد باور نکردنی یک بخشنده همکار یک پرکار کمک کننده به دنیای سینما چپ ما بیش از حد به زودی ایجاد یک خلاء بزرگ.” Shah Rukh Khan, که کار می کرد با Irrfan Khan در Billuتوصیف او به عنوان “بزرگترین بازیگر از زمان ما است.”

فیلمساز Shoojit Sircar که به کارگردانی Irrfan Khan, در طراح جنایی برای اولین بار بود صدای جیر جیر: “دوست عزیز من عرفان. شما جنگیدند و مبارزه کردند و جنگیدند. من همیشه به شما افتخار.. ما باید دیدار دوباره.. تسلیت به Sutapa و Babil.. شما بیش از حد مبارزه Sutapa شما داد همه چیز ممکن است در این مبارزه است. صلح و Om shanti. Irfaan خان درود می فرستم.”

به عنوان اخبار از عرفان خان بستری گسترش روز یکشنبه این بازیگر سخنگوی منتشر شد در این بیانیه گفت: “بله درست است که عرفان خان بستری در ICU در Kokilaben در بمبئی به دلیل عفونت روده بزرگ. ما را به همه به روز رسانی. او تحت پزشک مشاهده است. قدرت و شجاعت باید به او کمک کرد تا جنگ و مبارزه تا کنون و ما مطمئن هستیم با او فوق العاده ای اراده و نماز خود را به خوبی wishers او به زودی بهبود می یابند.”

روز چهارشنبه در یک بیانیه تازه منتشر شد هشدار زودرس گزارش آقای خان مرگ است. “این واقعا ناامید کننده است که می دانیم که وجود دارد شدید پیش فرض های ساخته شده در مورد عرفان سلامت. در حالی که ما واقعا سپاسگزار است که مردم نگران هستند و آن را دلسرد کننده برای دیدن برخی از منابع گسترش شدید شایعات و ایجاد وحشت. عرفان است که یک فرد قوی و هنوز هم مبارزه نبرد. ما واقعا از شما درخواست نمی افتد برای شایعات و شریک شدن در این گفتگو که داستانی” این بازیگر سخنگوی گفت.

Irrfan Khan تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در مارس 2018 به زودی پس از آن او پرواز به لندن برای درمان. او در بازگشت به هند در ماه فوریه 2019 به ساقه Angrezi متوسط و پرواز برگشت به لندن پس از اقامت کوتاهی. این بازیگر به هند بازگشت و در ماه سپتامبر سال گذشته پس از عمل جراحی و درمان در لندن است.

Irrfan Khan, مادر Saeeda بگوم درگذشت در سن 95 در صبح روز شنبه در جیپور. به گزارش خبرگزاری ANI آقای خان پرداخت و از خود گذشته و احترام به خود را در اواخر مادر از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه.

Irrfan Khan گذشته دیده می شد در Angrezi متوسطکه منتشر شد یک کمی بیش از یک هفته قبل از این مستند تحمیل شد در هند. این بازیگر نبود بخشی از تبلیغات فیلم به خاطر سلامتی خود را; او به طرفداران خود از طریق یک پیام ویدیویی پیش از انتشار تریلر از فیلم است. فیلم خود را شامل اعتبار در سطح بین المللی تحسین شده ارائه شده مانند Lunchbox و برای تلفن های موبایل فیلم های پرفروش جهان ژوراسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو