ایران آتش موشک در مدل نیروی دریایی ایالات متحده کشتی در تمرین آمریکایی بازها رفتن در حالت آماده باش

ایران, مرمت, mockup هواپیما حامل استفاده می شود که قبلا به عنوان یک شبیه سازی شده آمریکا هدف در طول یک ماه فور

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

ایران, مرمت, mockup هواپیما حامل استفاده می شود که قبلا به عنوان یک شبیه سازی شده آمریکا هدف در طول یک ماه فوریه 2015 ایران naval war, بازی, ورزش دیده می شود در آن خانه بندر بندرعباس فوریه 15 سال 2020 است.

MAXAR | کرج

ایران راه اندازی زیرزمینی موشک های بالستیک در یک مدل کشتی نیروی دریایی ایالات متحده در خلیج فارس صبح روز چهارشنبه با توجه به تلویزیون دولتی پس از یک سری از آموزش است که باعث شده بود دو در نزدیکی پایگاه های نظامی ایالات متحده به رفتن در اوج هشدار قبلی در روز است.

"با استفاده از تاکتیک های جدید و تجهیزات سپاه پاسداران, نیروی هوایی نشان داد برخی از قابلیت های گسترده آن در چهره فرضی دشمن تهدیدات" دولت ایران شبکه تلویزیونی صدا و سیما نوشت و در آن وب سایت است.

"دستاورد مهم سپاه را در حریم هوایی در این مرحله از تمرین موفقیت آمیز شلیک موشک های بالستیک از اعماق زمین به طور کامل استتار شده است که می تواند تهديدي جدي براي دشمن سازمان های اطلاعاتی" وب سایت نوشت.

ایران, سپاه پاسداران شده اند نمایش قابلیت های نظامی خود در تمرین این هفته به عنوان بخشی از سالانه جنگ بازی برگزار شد در تنگه هرمز یک آبراه حیاتی است که از طریق آن 30 درصد از جهان را seaborne نفت حمل می شود. منطقه ای کانال های تلویزیونی نشان داد مسخره کردن ناو هواپیمابر ایالات متحده در تنگه کامل با مدل هواپیما بر عرشه دمیده توسط موشک.

نیروهای ایرانی استفاده کرده اند جعلی آمریکایی قبل از رگ های خود را در تمرینات نظامی. در ماه های اخیر نیروهای آمریکایی را متهم به ایرانی سریع-حمله قایق از انجام "اذیت و آزار" روش در ایالات متحده آمریکا کشتی های جنگی. تهران قاطعانه مخالف هر گونه حضور نظامی آمریکا در خاورمیانه است.

آموزش در روز سه شنبه led دو منطقه آمریکا و پایگاه های نظامی — Al Dhafra پایگاه هوایی در امارات متحده عربی و آل Udeid پایگاه هوایی در قطر به طور موقت رفتن در اوج هشدار پس از آن که مقامات نظامی ایالات متحده به نام تمرینات "بی پروا" و "غیر مسئولانه است."

"این حادثه به طول انجامید عرض چند دقیقه و همه روشن شد و اعلام کرد پس از تهدید شاخص گذشته بود" فرماندهی مرکزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت: روز شنبه به نقل از رویترز،.

یک سخنگوی نیروی دریایی آمریکا را در بحرین مبتنی بر ناوگان پنجم فرمانده ربکا Rebarich گفت که نیروهای آمریکایی بودند "همیشه مراقب این نوع غیر مسئولانه و بی پروا رفتار ایران در مجاورت مشغول آبراه بین المللی." اما او افزود که "این ورزش است مختل عملیات ائتلاف در منطقه و نه تا به حال هر گونه اثرات به جریان آزاد تجارت در تنگه هرمز و اطراف آن بود ،

تظاهرات آمده میان آمریکا و ایران تنش و بیش از دو سال پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از چند جانبه 2015 ایران پس از آن reimposing تحریم های شدید در کشور است. دو سال گذشته مشخص شده توسط یک سری از درگیری از جمله اعمال خرابکاری بین المللی نفتکش در خلیج فارس است که واشنگتن مقصر در ایران است اما تهران را رد می کند و ایالات متحده در قتل از بالا ايراني, فرمانده, قاسم سلیمانی.

Semiofficial خبرگزاری تسنیم منتشر شده یک صدای جیر جیر در اواخر شنبه شب با گرافیک جعلی ایالات متحده حامل در دریای اما به شکل یک تابوت. "جمهوری اسلامی ایران را هرگز فراموش نکنید ترور شهید سلیمانی و قطعا حمله به آمریکایی ها" را بخوانید.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اواخر ماه آوریل "من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب