IPL شورای حکام برای بررسی معاملات حمایت مالی پس از لاداخ رو کردن

The Indian Premier League (IPL) شورای حکام خواهد بود در جلسه هفته آینده به بررسی های مختلف حمایت و معاملات مرتبط با این مسابقات است. IPL حاکم بر شورا بررسی خواهد شد سالانه 440 تومان کرور روپیه عنوان حمایت مقابله با Vivo که به پایان می رسد در سال 2022. “با در نظر گرفتن توجه داشته باشید از مرز زد و خورد که منجر به شهادت شجاع ما jawans IPL حاکم بر شورای تشکیل جلسه در هفته آینده به بررسی لیگ های مختلف حمایت معاملات” رسمی لیگ دسته توییتی اواخر در شب جمعه.

در روز پنج شنبه BCCI خزانه دار آرون Dhumal گفت که هیئت مدیره است که به بررسی آن حمایت سیاست برای چرخه بعدی اما هیچ برنامه ای برای پایان دادن به ارتباط آن با زمان IPL عنوان حامی Vivo به عنوان پول در آینده از این شرکت چینی است که کمک به هند, علت و راه دور.

ضد چین و احساسات در حال اجرا بالا در هند زیر مرز برخورد بین دو کشور در Galwan ولی در اوایل این هفته. اولین زد و خورد در هند و چین مرز در بیش از چهار دهه در سمت چپ حداقل 20 سربازان هندی کشته شدند. پس از تماس های ساخته شده برای تحریم محصولات چینی.

اما Dhumal گفت: شرکت های چینی حمایت از یک رویداد مانند IPL تنها در خدمت کشور و منافع.

“هنگامی که شما صحبت می کنید از لحاظ عاطفی شما تمایل به ترک منطق پشت. ما باید به درک تفاوت بین حمایت از یک شرکت چینی برای یک علت و یا گرفتن کمک از یک شرکت چینی برای حمایت از هند به علت” Dhumal گفت PTI.

“هنگامی که ما اجازه می دهد شرکت های چینی برای فروش محصولات خود در هند هر چه پول دارند از مصرف آنها پرداخت بخشی از آن به BCCI (به عنوان ترویج نام تجاری) و هیئت مدیره است که پرداخت 42 درصد مالیاتی که به دولت هند. به طوری که حمایت از هند را به علت و نه چین” او استدلال کرد.

Oppo یک گوشی تلفن همراه با نام تجاری مانند Vivo, شد, حمایت از تیم کریکت هند تا ماه سپتامبر سال گذشته زمانی که بنگالور مبتنی بر تکنولوژی آموزشی Byju استارت-آپ جایگزین شرکت چینی است.

ترویج

Dhumal گفت: او تمام است برای کاهش وابستگی به محصولات چینی اما به عنوان طولانی به عنوان آن شرکت مجاز به انجام کسب و کار در هند وجود دارد هیچ آسیبی در آنها حمایت از یک نام تجاری مانند IPL.

(با PTI ورودی)

موضوعات ذکر شده در این مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im