سرمایه گذاران شماره 1 نگرانی ایالات متحده-چین, سیاسی, face-off, اقتصاددان می گوید:

رئیس جمهور چین شی جینپینگ و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در مراسم استقبال در سالن بزرگ مردم در پکن در نوامبر 9, 2017.

نیکلاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر ممکن است به اوج خود رسید اما عواقب سیاسی از آن است که فقط چیدن سرعت و سرمایه گذاران را بسیار نگران گفت: یک اقتصاددان در ednesday.

“ویروس وضعیت (اتحاد) در حال حاضر به اوج خود رسید” با توجه به Zhiwei Zhang رئیس جمهور و رئیس اقتصاددان با دقت اشاره کردن و مدیریت دارایی. “در حاشیه آن به تدریج بهبود. همیشه وجود دارد نگرانی در مورد موج دوم (اما) به عنوان طولانی به عنوان عموم مردم و همچنین دولت آگاه هستند که خطر ابتلا به, خطر موجود است به حدی,” او گفت: CNBC در روز چهارشنبه.

اما خطرات سیاسی و ایالات متحده-چین تجارت تنش “شبیه چیزی است که انتخاب کنید تا” ژانگ گفت. “که احتمالا شماره یک نگرانی در بازار زمانی که بحث ما به سرمایه گذاران و فروش-سمت تحلیلگران.”

ژانگ با اشاره به این که این تنش ها به احتمال زیاد تنها در مراحل اولیه خود را.

از آن می آید فقط شش ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و در میان نشانه هایی که مقامات ایالات متحده ممکن است تشدید فشار بر پکن, او گفت:. “ما در حال حاضر شروع به دیدن برخی از نشانه هایی از تنش در طول چند روز گذشته (با) از طرف ایالات متحده با اشاره انگشت به چین” ژانگ اضافه شده است.

این تنش ها خواهد رسید بازار ارز و یوان چین می تواند تضعیف در فرار تجارت, او گفت:.

ژانگ گفت: بازار بسیار نگران فعلی ایالات متحده-چین اختلاف بیش از ریشه های این ویروس که اولین گزارش از چین در شهر ووهان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که چین را “اشتباه” ناشی از جهانی همه گیر. وزیر امور خارجه مایک Pompeo همچنین گفت: “مقدار قابل توجهی از شواهد” نشان می دهد که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان.

چین را رد کرده است بسیاری از کسانی که ادعا می کند.

منتقدان همچنین گفت: پکن نیست در صف مقابل در مورد خطرات ناشی از این ویروس در مراحل اولیه شیوع و انتقاد از دولت برای بودن بیش از حد آهسته به پاسخگویی و گزارش دهی میزان این بیماری همه گیر در درون مرزهای آن.

تنش بین ایالات متحده و چین به شدت در هفته های اخیر به عنوان coronavirus ریپ از طریق ایالات متحده — که بیشترین تعداد موارد گزارش شده و مرگ و میر و فرستاده بزرگترین اقتصاد جهان به وقفه.

ایالات متحده و چین امضا کرده بود به اصطلاح “فاز یک” معامله تجارت در ژانویه فقط به عنوان شیوع شروع به گرفتن نگه دارید در چین هوبئی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است. جهان دو اقتصاد صرف دو سال گذشته در یک جنگ تجاری که کشیده پایین اقتصاد جهانی و دیدم هر دو کشور تحمیل مقادیر قابل توجهی از تعرفه اضافی در هر یک از دیگر محصولات است.

سابق کاخ سفید تجارت ایران Clete ویلمز گفت CNBC روز سه شنبه: “این شروع یک جنگ سرد جدید است و اگر ما مراقب همه چیز می تواند بسیار بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im