“اینترنت و اتاق جلسه و اتاق استراحت با همکاران تاریخچه”: PM

'Internet Is Meeting Room, Office Breaks With Colleagues History': PM

Coronavirus: ساعت نارندرا امروز گفت: او همچنین تطبیق با تغییرات با توجه به مستند

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز توییتی پست او نوشت: در LinkedIn در COVID-19 مستند. “به عنوان جهان جنگ COVID-19 هند را پر انرژی و ابتکاری جوانان نشان می دهد راه را در حصول اطمینان از سالم و آینده ای مرفه. مشترک چند افکار @LinkedIn که علاقه جوانان و متخصصان” ساعت مودی توییتی.

“این بوده است درهم و برهم شروع به دهه سوم این قرن است. COVID-19 آورده با آن بسیاری از اختلالات,” ساعت مودی نوشت: در LinkedIn.

“کروناویروس است به طور قابل توجهی تغییر خطوط از زندگی حرفه ای. این روزها خانه جدید است ، اینترنت جدید اتاق نشست. در حال حاضر دفتر معافیت با همکاران تاریخچه… من نیز تطبیق با این تغییرات است. بیشترین جلسات را با وزیر همکاران مقامات و رهبران جهان در حال حاضر از طریق ویدئو کنفرانس گفت:” نخست وزیر شده است که برگزاری ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد و رهبران دیگر به نقد و بررسی این مستند و جاده پیش رو است.

“یکی این است که دیدن راه های که از طریق آن مردم در حال ادامه کار خود را در این زمان. وجود دارد چند, خلاق, ویدئوها توسط ما ستاره فیلم انتقال مربوطه پیام از ماندن در خانه است. ما خوانندگان را آنلاین کنسرت. بازیکنان شطرنج بازی شطرنج به صورت دیجیتالی و از طریق است که کمک به مبارزه با COVID-19. کاملا نوآورانه” ساعت مودی گفت.

“محل کار است, دیجیتال, برای اولین بار. و چرا که نه? پس از همه, ترین تحول تاثیر تکنولوژی اغلب اتفاق می افتد در زندگی فقیر است. این تکنولوژی که تخریب اداری سلسله مراتب حذف واسطه ها و تسریع اقدامات رفاهی” نخست وزیر گفت.

اکثر دفاتر در حال حاضر راه اندازی کار-از-صفحه اصلی سیستم در طول مستند.

تعداد coronavirus موارد در هند صعود به 15,712 که شامل 507 مرگ و میر وزارت بهداشت گفت: امروز اضافه کرد که 1,334 موارد و 27 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

بالا بدن پزشکی شورای تحقیقات پزشکی هند یا ICMR گزارش کرده است 16,365 موارد در سراسر کشور نزدیک به 600 بیشتر از آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت. روز شنبه وزیر دفاع Rajnath Singh ریاست نشست گروه وزیران (GoM) در محل اقامت خود و در مورد دوباره شروع فعالیت اقتصادی در غیر مهار مناطق پس از 20 آوریل در خط با اطلاعیه های ساخته شده توسط نارندرا نخست وزیر در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>