پروازهای بین المللی به حالت تعلیق باقی می ماند تا 15 ژوئیه می گوید: دولت

International Flights Remain Suspended Till July 15, Says Government

تمام پروازهای بین المللی بودند به حالت تعلیق در میان بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است.

دهلی نو:

تجاری و پروازهای بین المللی و از هند ماندن باید به حالت تعلیق تا 15 ژوئیه هواپیمایی کشوری ناظر DGCA اعلام کرده است. این محدودیت را اعمال نمی شود به محموله بین المللی و پروازهای به طور خاص تایید شده توسط حمل و نقل هوایی تنظیم کننده.

همه پروازهای مسافری بودند به حالت تعلیق در زمانی که این کشور رفت و به یک مستند در اواخر مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. پروازهای داخلی از سر گرفته on May 25.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری هفته گذشته گفت که هند را به یک تصمیم در مورد از سرگیری بین المللی پروازهای مسافری در ماه ژوئیه اگر coronavirus در رفتار “قابل پیش بینی به شیوه ای” و کل حمل و نقل هوایی اکوسیستم و دولت در حال پردازنده.

“من اغلب خواسته زمانی که شما می توانید شروع به بین المللی حمل و نقل هوایی عمران? اگر شما را ترک آن را به من و اگر اکوسیستم کار می کند و اگر ما را قابل پیش بینی از نظر رفتار ویروس من فکر می کنم در ماه های آینده ما باید شروع به گرفتن این تصمیم است. اما کسانی که تصمیم گیری خواهد شد گرفته شده توسط هند هواپیمایی وزارت. آن تصمیم گرفته خواهد شد توسط دولت پس از به دنبال در وضعیت داخلی” آقای پوری گفت.

حمل و نقل هوایی گفت: تصمیم گیری در مورد از سرگیری سفر بین المللی را می توان در ماه های آینده و حتی زودتر از زمانی که داخلی ترافیک هوایی را در رسیدن به 50-55 درصد از آن قبل از COVID-19 ظرفیت متحده خواهد بود که در این موقعیت برای جذب تعداد بیشتری از مسافران در آینده.

“در هر صورت آن است نه ما تماس بگیرید. آن است که یک تماس که در آن تمام ذینفعان از جمله مسافران و کل اکوسیستم آماده,” او اضافه شده است.

روز سه شنبه وزارت هواپیمایی کشوری گفت که با توجه به بین المللی اجازه می دهد برخی از حامل پرواز به سر پس از ایالات متحده متهم هند از “ناعادلانه و اعمال تبعیض آمیز” و محدود هوایی هند ویژه پروازهای بازگشت.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>