پروازهای بین المللی ممکن است شروع “حتی در میانه ماه ژوئن”: حمل و نقل هوایی وزیر

Coronavirus مستند پروازهای داخلی: Hardeep سینگ پوری صحبت در قرنطینه برای سفر هوایی (فایل)

دهلی نو:

پرواز بین المللی عملیات ممکن است شروع تا اواسط ماه ژوئن یا end-جولای اگر COVID-19 ویروس “رفتار به شیوه ای قابل پیش بینی”, Civil Aviation وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: بعد از ظهر شنبه در طول یک آنلاین بحث و گفتگو با مردم برای روشن شدن هنجارهای حاکم بر “کالیبره” راه اندازی مجدد پروازهای داخلی از روز شنبه.

آقای پوری گفت: دولت نسبت به شروع مجدد خوب “درصد” از پروازهای مسافری که باید مبتنی شده از زمان آغاز این مستند به شکستن coronavirus زنجیره انتقال.

“چرا صبر کنید تا ماه آگوست یا سپتامبر ؟ اگر وضعیت برطرف و یا بهبود می بخشد و اگر ویروس در رفتار قابل پیش بینی شیوه و ما استفاده می شود برای همکاری وجود داشته باشد(ing) با آن, ما در موقعیت به ترتیبات. چرا شروع ماه ژوئن میانه یا پایان جولای؟” آقای پوری گفت: امروز.

در طول تعامل وزیر همچنین گفت که او را درک نمی کنند نیاز به قرنطینه داخلی آگهی که نشان می دهد “سبز” وضعیت در Aarogya Setu برنامه. او ساخته شده یک شبیه نقطه در یک نشست خبری در روز پنج شنبه که در طی آن او نشان داد جزئیات پرواز تجدید نظر ops از جمله کرایه هوا.

آقای پوری نظر به دنبال داشت به عنوان بسیاری از شش کشور از جمله کرالا کارناتاکا و آسام و اصرار دارد که مردم از ورود از طریق پروازهای داخلی را قرنطینه می شود.

امروز صبح کارناتاکا گفت: مسافران ورودی از شش کشور با بیشترین عفونت را مجبور به انجام هفت روز نهادی قرنطینه و هفت روز از خانه انزوا. معافیت خواهد بود ساخته شده برای سالمندان, علاج ناپذیری بیمار کودکان و زنان باردار است.

در روز جمعه, Tamil Nadu در خواست مرکز به تجدید نظر بازگشایی سفر هوایی با استناد به افزایش coronavirus موارد در ایالت چنای و عملکرد غیر حمل و نقل عمومی که مشکل رفت و آمد مسافران بین فرودگاه و شهر – فاصله حدود 10 کیلومتر.

5aat4duc

چنای فرودگاه بسته شده برای ترافیک مسافری که باید همه دیگران در کشور از COVID-19 مستند آغاز شد (فایل)

بحث بر سر قرنطینه اجباری بودن برای مسافران هوایی بود لگد توسط آقای پوری در روز پنج شنبه گفت: وقتی که غیر ضروری “سر و صدا” ساخته شده بود بیش از قرنطینه داخلی مسافران.

او با اشاره به اینکه طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد تجدید نظر شده حاکم مسافرت هوایی در طول این مستند کسانی که نمایش “قرمز” در Aarogya Setu برنامه که او را به عنوان “عالی تماس با ما-ردیابی دستگاه” نمی خواهد حتی اجازه ورود به فرودگاه اجازه دهید به تنهایی هیئت مدیره یک هواپیما.

“من نمی دانم که چرا ما در حال ساخت چنین سر و صدا در قرنطینه موضوع است. داداشاین مسافرت داخلی. همان قوانین اعمال خواهد شد در اینجا اعمال می شود که در هنگام سفر با قطار یا اتوبوس… افرادی که مثبت هستند اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز,” او گفت:.

مسافر پرواز عملیات متوقف شد در ماه مارس پس از یک مستند در سراسر کشور دستور داده شد به توقف گسترش COVID-19 ویروس; باربری پرواز آن برای تخلیه پزشکی و ویژه پرواز به بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور اجازه داده شد به کار گیرند.

روز چهارشنبه آقای پوری گفت: داخلی پروازهای مسافری خواهد بود دوباره آغاز شده و در یک “کالیبره” شیوه است.

از سرگیری می آید به عنوان کشور تجربیات یک نگرانی موج تازه COVID-19 مورد – نزدیک به 25000 ثبت شده در طول چهار روز گذشته با 6,654 گزارش شده طی 24 ساعت با توجه به دولت داده بود ،

تعداد کل موارد در هند عبور کرده 1.25 لاخ با 3,720 مرگ و میر گزارش شده است.

راه آهن در حال حاضر نقل مکان کرد و به تدریج راه اندازی مجدد خدمات; آن اجرا شده است قطار برای مهاجران از تاریخ 1 مه و همچنین 15 ویژه مسافر قطار شروع از دهلی نو است.

شروع ژوئن 1, 200 مسافر به طور منظم قطارها نیز آغاز خواهد شد عامل. مسافران را نیز به نمایش “سبز” در Aarogya Setu برنامه قبل از سفر و صرف 14 روز در انزوا در هنگام ورود.

با ورودی از آنی PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im