طراحی داخلی بازی برای Decking کردن خانه رویایی که شما را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان بسیار سرگرم کننده که در آن است برای استفاده از برنامه به پخش کردن خانه خود را در اتاق و یا تجسم جدید دیوار, رنگ, گاهی, شاید, شما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چه چیزهایی ممکن است مانند نگاه کنید بدون هیچ گونه محدودیت. به طور مشابه به خیالی بازی شما ممکن است به عنوان یک بچه آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم در مورد چه ویژگی های سرد و عناصر شما می توانید ایجاد کنید در یک خانه با یک بی نهایت بودجه و توانایی پاک کردن اشتباهات و یا چیزی نو با کلیک یک دکمه. خوب است که در طراحی داخلی بازی ها در آمده است و شما لازم نیست که در مدرسه ابتدایی برای لذت بردن از آزمایش بر روی این سیستم عامل است. در اینجا پنج طراحی بازی به مجموعه ای از تصورات خود را وحشی.

1. طراحی صفحه اصلی: نوسازی خانه

این بازی که در دسترس برای iOs و دستگاه های آندروید اجازه می دهد تا شما را به دریافت خلاق با خواب کردن خانه برای مشتریان واقعی یا خیالی—فراهم می کند در برنامه پاداش برای تکمیل هر پروژه موفق. در حالی که دانلود خود را رایگان است یکی از جالب ترین جنبه های این بازی این است که اگر شما سقوط در عشق با یک جیر نیمکت و یا چراغ های آویز در واقع شما می توانید آن را برای زندگی واقعی خود را به خانه از طریق نرم افزار.

2. Homestyler Interior Designer

در حالی که این برنامه را می توان مورد استفاده برای طراحی یک خانه IRL آن را فقط به عنوان به راحتی در دسترس را به بازی در اطراف برای تفریح است. کاربر اندروید و iOs کاربران می توانند آپلود عکس از اتاق خود را در خانه های مربوطه و تست کردن انواع مختلف مبلمان, لهجه, قطعات, رنگ, رنگ و کفپوش. این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به انتخاب محصولات از خرده فروشان محبوب و مرور از طریق کاربران دیگر پروژه ها به صورت یک دوز از تزئینات الهام بخش است.

3. من خانه – طراحی رویاهای

آپارتمانهای ویلا—نام شما خانه رویایی خود را و شما قادر خواهید بود به طراحی نسخه ای از آن را در این بازی که برای دانلود در دسترس برای آندروید و کاربران اپل. گذشته از تکمیل طرح هر اتاق یکی دیگر از این برنامه است که ویژگی های پازل—شما حتی می توانید چت و دوست مجازی خود را صاحبخانه چرا که, چرا که نه?

4. من صفحه قبل – طراحی خانه رویایی خود را بازی

طرفداران پازل و دکور خانه را مانند این بازی خاص است که شامل کار با مشتریان در تزئین خانه های خود را و حل پازل را برای باز کردن فعالیت های مجازی مانند بازسازی و کوه در می رم به تزئینات و ساختمان. صاحبان گوشی های آندروید می توانید با دانلود این بازی سرگرم کننده و برنامه رایگان از فروشگاه Google Play.

5. صفحه اصلی طراحی: کارائیب زندگی

این برنامه شامل تمام ویژگی های مشابه به عنوان بسیاری از دیگر طراحی های این یکی بر اجازه دادن به شما استراحت و طراحی خانه شما می خواهم می خواهم به اشغال اگر شما زندگی می کنند آن را در یک جزیره گرمسیری. هر دو کاربران اندروید و اپل می تواند صاحبان دانلود بازی به صورت رایگان و شروع crafting که مجازی ساحلی پد در آروبا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید