داخل پرواز خاص آورده است که سرخپوستان از خلیج فارس

Coronavirus: هوایی هند اکسپرس خدمه در داخل هواپیما آورده است که رشته سرخپوستان صفحه اصلی

برجسته

  • خدمه هوایی هند اکسپرس هواپیما جشن ویژه پرواز
  • هواپیما آورده سرخپوستان از خارج از کشور میان مستند
  • “واقعا افتخار برای این پرواز بیش از اینجا”: پرواز کاپیتان

دهلی نو:

جشن شکست در میان خدمه داخل یک هوایی هند اکسپرس هواپیما آورده است که سرخپوستان از خارج از کشور میان coronavirus مستند قبل از آن در سمت چپ ابوظبی برای کوچی کرالا. در نور آبی بارانی یا روپوش و ماسک و محافظ پلاستیکی سپر خود را در چهره یک گروه از دولت-اجرای حامل خدمه دیده می شود بالا بردن دست خود را و فریاد “هیپ هیپ خوب” در یک فیلم تلفن همراه گرفته شده در داخل یکی از این دو هواپیما که بعد از فرود در کرالا اواخر روز پنج شنبه.

“واقعا افتخار برای این پرواز بیش از اینجا,” کاپیتان پرواز در ماسک گفت.

“سلام من دیپاک کابین مسئول امروز. افتخار به بخشی از این پرواز امروز” گفت: یکی دیگر از اعضای خدمه که پشت سر او مسافران شروع به راه رفتن به کرسی های خود را.

دو ویژه پروازهای آورده 363 سرخپوستان از ابوظبی و دبی به عنوان بخشی از هند عملیات گسترده برای بازگرداندن برخی از صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان گیر کرده در خارج از کشور با توجه به کروناویروس محدودیت.

“با تشکر از شما برای انتخاب هوایی هند اکسپرس, Jai Hind” یک عضو خدمه می گوید: در یکی دیگر از تلفن همراه تصویری. بقیه خدمه همه در لباس های حفاظتی بالا بردن دست خود و به پیروی از او با فریاد “Jai Hind”.

یکی توسط یکی از خدمه خود را معرفی نمایند.

برای اولین بار هوایی هند اکسپرس پرواز کردن گرفته شده بود در 5:07 pm (به وقت محلی) از ابوظبی برای کوچی. دوم دبی-کالیکوت پرواز در زمان خاموش در 5:46 pm (به وقت محلی) به عنوان بخشی از عظیم مهاجرین ورزش به نام “Vande بهارات ماموریت” است که با استفاده از جت مسافری و کشتی های نیروی دریایی.

تمام مسافرانی که وارد رفت و از طریق چند سطح نمایش فیلم از جمله حرارتی چک. آنها سپس نشسته در اتوبوس که در زمان آنها را به خانه خود را در مناطق که در آن آنها قرنطینه.

زنان باردار و سالمندان شده است معاف از نهادی قرنطینه خواهد شد اما باید به دنبال سختگیرانه قرنطینه اقدامات در صفحه اصلی.

دولت را ممنوع کرده بود تمام ورودی پروازهای بین المللی در اواخر ماه مارس به آن تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات, لازم توسط COVID-19 pandemic, خروج تعداد زیادی از کارگران و دانشجویان رشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>