داخل NBA طرح به پول و تعامل با طرفداران در دیزنی ‘حباب’

کمیسر NBA آدم نقره ای صحبت می کند به رسانه ها پس از حکام جلسات در جولای 12, 2016 در هتل Encore در لاس وگاس, نوادا.

دیوید داو | NBAE | گتی ایماژ

آن را به فاز دو برای انجمن ملی بسکتبال را بازگشایی بعد از لیگ به پایان رسید و مرحله نهایی توسط گشت قصد دارد برای یک فصل معلق توسط Covid-19.

لیگ جهانی دیزنی “حباب” پردیس برگزار خواهد شد 22 تیم در تلاش برای تاج قهرمان خواهد شد و با ادامه این فصل با وجود افزایش در Covid-19 نفر در سراسر فلوریدا. کمیسر NBA آدم نقره ای خطاب به رسانه های اعضا در روز جمعه و در مورد چگونگی لیگ ادامه خواهد داد اگر Covid-19 موارد گسترش در داخل حباب است. او گفت: اگر موارد رسیدن به یک نقطه خاص “است که در نهایت ممکن است منجر به توقف” فصل.

“من فکر می کنم ما فقط می خواهید برای دریافت بر روی زمین و شروع به دیدن چگونه تست ما کار می کند و چگونه این پروتکل ها کار و پس از آن ما تصمیم گیری را به عنوان ما به” نقره گفت.

و بنابراین نشان می دهد می رود.

NBA رهبری به اورلاندو به صرفه جویی در برخی از آن درآمد از دست رفته است که پیش بینی برای رسیدن به 1 میلیارد دلار اگر بازی های باقی مانده در حال لغو شد, با بازیکنان از دست رفته بیش از 600 میلیون دلار در حقوق و دستمزد. در علاوه بر این به همه گیر مربوط به درآمد از ضرر و زیان NBA هنوز حل نشده مسائل با چین که نقره گفت: در ماه فوریه می تواند هزینه لیگ 400 میلیون دلار است.

پس NBA را دریافت خلاق از آنجا که هیچ راهکار برای بازی بدون تماشاگر.

NBA مجازی جایگاه

پشت صحنه, NBA اسکن شده در خارج از کشور برای ایده های در راه برای تعامل با طرفداران خود به دنبال تا آنجا که آرهوس دانمارک Gymnastikforening (AGF) که در آن لیگ فوتبال دعوت 10,000 طرفداران برای تماشای طریق زوم تصویری پخش. طرفداران امضا برای بلیط و زوج در زوم تماس که ویژه طرفداران دیگر در بخش های آنها به طور معمول با نشستن در طول بازی. NBA معاون کمیسر علامت تاتوم که نظارت در لیگ کسب و کار امور اشاره در ایده های مانند AGF را که به نام جهان “برای اولین بار مجازی جایگاه.”

“ما در حال رفتن به استفاده از این به عنوان یک فرصت را به طرفداران ما نزدیک به بازی” تاتوم گفت. “و به این ترتیب آنچه که شما در این عرصه هستند و فرصت هایی برای علاقه مندان به تعامل دیده می شود در این عرصه و به صدها نفر از طرفداران قادر به نظر می رسد در این ویدئو تخته اطراف دادگاه است.”

کریگ هاو مدیر عامل و بنیانگذار شورشی سرمایه گذاری توصیه NBA در راه به توسعه محتوای آن در اورلاندو است. او گفت: این لیگ در تلاش است تا “به جمع آوری به عنوان بسیاری بینش که ممکن است به تیم خود را یک ایده از آنچه در محتوای آنها خواهد بود قادر به ایجاد به طوری که آنها می توانید شروع به فکر کردن در مورد غلبه بر این چالش است.”

هاو شرکت کمک می کند تا سازمان های ورزشی خود را تبدیل رسانه و سرگرمی و کسب و کار. او گفت: “بزرگترین چالش در حال رفتن به گرفتن احساسات” از طرفداران نه در حضور و غیاب.” اما او افزود: “من انتظار NBA را که به سطح دیگری چرا که آنها تا به حال زمان برای دیدن آنچه که دیگر لیگ انجام شد.”

NBA همچنین قادر خواهد بود برای استفاده از فضای پایین از عرصه میدان و ویزا ورزشی مرکز در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی برای فضای تبلیغاتی. آن را شبیه به آنچه در لیگ ملی فوتبال است برنامه ریزی برای انجام با قرار دادن برزنت با تبلیغات بیش از چند ردیف صندلی در اطراف استادیوم.

“نیز وجود خواهد داشت تبلیغات شرکت و شرکای هر دو محلی تیم ملی و همکاران نیز هست که شما می بینید در سطح ملی و محلی تلویزیونی بازی گفت:” تاتوم. “ما در حال کار با شرکت ما همکاران به اطمینان حاصل شود که آنها را مناسب سرمایه گذاری در دادگاه های مختلف بازاریابی و تبلیغات فرصت است.”

در مورد استفاده قرارگرفته دارایی

تاتوم گفت: NBA است: “هنوز کار را از طریق بینی درآمد” لیگ انتظار را در از سرگیری این فصل است. یکی دیگر از راه برای مبارزه با ضرر و زیان است و احیای زیر استفاده دارایی گفت: Chris Lencheski کلمبیا استاد دانشگاه و مدیر عامل شرکت پل گرانیت شرکای بین برنده خط ورزش, بازاریابی, صدور مجوز و تبلیغاتی سازمان است.

NBA به مدت طولانی سعی در کسب درآمد از آن بازی های صوتی. سابق NBA کمیسر دیوید استرن برای حمایت بیشتر میکروفون قرار داده شده در اطراف بازی در سال 2013 و در حال حاضر می تواند زمان NBA ایجاد درآمد بازی با فایل های صوتی خود را. با Spotify در افزایش صوتی ارزش پس از سرمایه گذاری بیش از 600 میلیون دلار برای به دست آوردن مختلف پادکست سیستم عامل و ستاره و توییتر تست صدا-تنها توییت NBA می تواند نشستن در سود دارایی به عنوان on-the -دادگاه پچ پچ می تواند فرمان طرفداران و علاقه است.

خواهد طرفداران پرداخت به شنیدن تفسیر منحصر به فرد از Philadelphia 76ers ستاره Joel Embiid زباله-صحبت کردن در هوستون راکت ستاره راسل وستبروک در طول بازی ؟ خواهد بود وجود دارد بهره در سه ماهه چهارم صوتی از رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره Draymond سبز ؟ ارائه شده می تواند “به خصوص سرگرم کننده و به راحتی کسب درآمد” گفت: Lencheski همچنین رئیس Phoenicia یک ورزش و سرگرمی شرکت مدیریت.

“صدا در دادگاه و همه از آن رابط بازیکن به, بازیکن, بازیکن به مربی و بازیکن و مربی و داور یکی از مهمترین و مورد استفاده قرارگرفته دارایی های رسانه ای در ورزش,” او گفت:.

و با NBA جهانی برسد “و در حال حاضر توسعه سیستم عامل مانند Spotify و Infinite … و سن آن دسته از کاربران و منحصر به فرد خود را با الگوهای مصرف تغییر از رادیو سنتی به پادکست یا مبتنی بر اشتراک های صوتی فوق العاده ای وجود دارد unlocked ارزش” Lencheski گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de