“جنون”: راهول گاندی سهام مستند عاقلانه نمودار COVID-19 موارد

'Insanity': Rahul Gandhi Shares Lockdown-Wise Graphs Of COVID-19 Cases

Rahul Gandhi شده است انتقادی از ساعت مودی را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی صبح امروز مشترک چهار نمودار مربوط به هر مرحله از این مستند نشان از افزایش مداوم تعداد coronavirus موارد است. آقای گاندی جیر می آید ساعت پس از هند نقض 3 لاخ coronavirus موارد علامت گذاری به عنوان با 11,000 تازه موارد رویه در 24 ساعت – بالاترین نشده است.

در نمودار پایه رقم افزایش به طور پیوسته از 0 تا 7,500.

پست به نقل از یکی از اینترنت نقل قول های مورد علاقه: جنون در حال انجام همان چیزی که بارها و بارها و انتظار نتایج متفاوت است.
 

آقای گاندی بوده است انتقاد از نخست وزیر نارندرا رهبری دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس این مستند تاثیر آن بر اقتصاد و مبهوت کاستن از محدودیت حتی به وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد موارد به طور چشمگیری افزایش.

یک هفته قبل آقای گاندی به اشتراک گذاشته بود یکی دیگر از مجموعه ای از نمودار نشان میدهد که چگونه “هند مستند شکست خورده بود” در مقایسه با کشورهای دیگر که در آن تعداد روزانه موارد کاهش یافت و پس از محدودیت های تحمیل شده بود.
 

توییت نزدیک در پاشنه از آقای گاندی مصاحبه از صنعتگر راجیو Bajaj که تا به حال گفته است که “سخت گیرانه” اما “متخلخل” مستند به سرعت گسترش coronavirus به پایان رسید تا “مسطح اشتباه منحنی” و در سمت چپ این کشور با بدترین های هر دو جهان است.

دولت مرکزی تحمیل مستند جهان لقب بزرگترین همچنین متهم شده است که برای خروج از lakhs از فقیر و کارگران مهاجر بدون دسترسی به درآمد و غذا و سرپناه.

در اوایل ماه فوریه حدود دو هفته پس از هند گزارش اول خود را coronavirus مورد و در حالی که دولت در حال آماده سازی یک دیدار برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آقای گاندی گفته بود ساعت مودی را اجرایی نمی شد مصرف “بسیار جدی” به طور جدی به اندازه کافی.

اخیرا هند شد این کشور با چهارم بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان است و در حال حاضر پشت سر آمریکا و روسیه و برزیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de