آگاهانه و هند و چین که ما آماده به واسطه مرز اختلاف: مغلوب ساختن پیشی جستن

Informed India, China That US Ready To Mediate Border Dispute: Trump

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما آماده است تا به واسطه درگیریهای مرزی بین هند و چین

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی یک پیشنهاد برای میانجیگری بین هند و چین بیش از آنچه که او خواستار “خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف”. از نظر اشاره به ساخت تا در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) توسط هندی و چینی ارتش طی روزهای گذشته با رو کردن در Ladakh.

“ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!,” رئیس جمهور تهمت توییتی در روز چهارشنبه.

مناطق مختلف به همراه لاک در Ladakh و شمال هند دیده می شود یک نظامی ساخت هند و چین ارتش در نشانه ای از افزایش تنش و سخت شدن مواضع این دو کشور دو هفته پس از آنها مشغول جداگانه صورت آف.

حدود 3,500 کیلومتر-طولانی لاک است بالفعل مرز بین دو کشور.

چین نظامی اصطکاک با ما نیز در حال افزایش است با نیروی پله گشت آن در مورد اختلاف دریای چین جنوبی و همچنین تنگه تایوان. واشنگتن و پکن را نیز درگیر در جنگ از کلمات بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>