استخر بادی نیست فقط برای بچه های دیگر—این شروع در زیر 75 $

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تابستان اجتماعی فاصله است بر ما و کسانی که استفاده می شود به لگد زدن به پشت در ساحل و یا رفتن به استخر محلی مشغول پیدا کردن راه های جدید برای خنک کردن در آن تحریک روز تابستان است. مطمئن شوید که شما می توانید یک دوش آب سرد و یا شاید حتی در قطع یخی حمام برای یک ساعت یا دو. اما مرد نمی کسانی که حیاط خلوت kiddie استخر نگاه سرگرم کننده ؟

استخر بادی خرده فروشان اشاره کردم که بزرگسالان ممکن است بخواهید به هاپ در این استخر روند و به مردم چه می خواهند—بادی kiddie استخرهای هستند که فقط به عنوان سرگرم کننده برای بزرگسالان به بازی در.

این دایره blow-up استخر Intex طراحی شده است برای والدین و کودکان برای لذت ببرید در همان زمان. با مقدار زیادی از اتاق را برای kiddos به چلپ چلوپ کردن و شنا و ساخته شده است در نیمکت و پشتی (به همراه cupholders) برای استخر-زمان chaperone این استخر است که در واقع سرگرم کننده برای تمام خانواده است.

خرید: Intex, خانوادگی, سالن, استخر, $207.88 از آمازون

Intex بادی 2-صندلی شنا مرکز خانواده سالن استخر

Zhifou استخر برای کودکان و بزرگسالان

هر چند این استخر در اندازه کوچکتر نسبت به دیگران عمق آن باعث می شود تا خود را برای عدم عرض. این Zhifou استخر مناسب برای زوج هایی که مایل به استراحت و لذت بردن از هر یک از دیگران’ شرکت و اندازه جمع و جور خود بدان معنی است که آن را حتی می تواند مناسب بر روی عرشه و یا در داخل خانه.

خرید: Zhifou استخر برای بچه ها و بزرگسالان $72.97 از آمازون

Godya مربع استخر بادی

اگر شما به دنبال یک استخر بادی است که شما می توانید با دعوت از همسایگان خود را به اویختن در Godya استخر راه رفتن است. با چهار صندلی و دو جام دارندگان این بخش ، پرتاب در برخی از خوب آهنگ مخلوط کردن برخی از پینا coladas پینا و لذت بردن از آنچه در تابستان ارائه کرده است—حتی اگر شما نمی توانید ترک حیاط خلوت خود را.

خرید: Godya مربع بادی استخر 119 دلار از آمازون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید