داخل درختان سبز شست مبتدیان و هر گیاه پدر و مادر در بین

وقتی که می آید به ساخت یک بیانیه جسورانه زیاد نمی تواند ضرب و شتم سرپوشیده درخت. در حالی که ما همیشه عشق ما کوچک گیاهان مینی گیاه باغ و adorably کوچک succulents چیزی وجود دارد به طوری منحصر به فرد و عادی در مورد داشتن یک درخت در زیر سقف خود را. گیاهان استعاری هستند و به معنای واقعی کلمه نفس از هوای تازه ما باید در خانه های ما پس از یک روز طولانی و آنها اتفاق می افتد به نگاه واقعا شیک در حالی که انجام آن.

این که آیا آن را در شکل به رنگ قرمز مایل به قهوهای کشاورزان و یا مرسوم باغ عمودی اضافه کردن گیاهان به آپارتمان و یا خانه مزایای آن بیش از حد. نه تنها آنها نگاه شگفت انگیز اما برخی می تواند تصفیه هوا دیگران ارائه روزى و همه دم یک فضا با طبیعت—که خوب است به خصوص برای ساکنان شهرستان. داخل درختان می توانید همان را انجام دهید اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر. انواع درختان است که می تواند رشد داخل فراوان و billowy شاخه میوه ها روشن و قد بلند و تنه اساسا عمل به عنوان قطعه بیانیه ای که به هر نوع فضا و با هر سبک کار اولویت است.

بنابراین اگر شما در حال حاضر خود را در داخل انگور و گیاهان گلدار در قفل نگاهی زیرچشمی نگاه کردن در داخل درختان ما گرد کرده ام تا زیر برای اضافه کردن برخی از تر از زندگی pizzazz به جای خود.

کمانچه برگ انجیر نیازمند هستند و نمی, برای راحتی نا امید اما با کمی اضافی TLC این زیبایی رشد خواهد کرد در خانه خود را.

اگر چه فوق العاده رایج در آمریکا, نیوزیلند, laurels, یا, Karaka درختان می تواند به رشد در داخل خانه نیز خارج و به عنوان هندسی قطعات لهجه به هر اتاق در آنها.

کمی کمتر بالا تعمیر و نگهداری از کمانچه برگ عموزاده تغییرات مختلف از انجیر می تواند در خدمت به عنوان بزرگ سرپوشیده درختان. و بله, شما می توانید آن را به شما میوه بیش از حد!

برای یک اشاره از مناطق استوایی وجود دارد بهتر گیاه از یک درخت نخل. اما اگر شما به دنبال چیزی با مشخصات منحصر به فرد این kentia خرما قطعا کت و شلوار علاقه داشتن به خود را.

درخت پول نیست فقط باید منحصر به فرد و دوست داشتنی شکل—آن را نیز گفته می شود موفق باشید برای امور مالی. اضافه کردن یک به خانه خود را ممکن است به شما نمی دهد اما آن را قطعا شما را به زیبایی.

هیچ چیز می تواند اضافه کردن افزایش فوری مدیترانه الهام گرفته از سبک مانند یک درخت زیتون است. این زیبا و مینیمالیستی گیاهان impeccably شیک و آسان برای حفظ.

چشم نواز كائوچو نیست بیش از حد بالا تعمیر و نگهداری و می توانید هر دو نرم کردن اتاق های مدرن و هوا از پختگی به گاه به گاه بیشتر فضاهای.

کسانی که پر جنب و جوش نئون-گل های رنگی با همین نام که در جزایر گرمسیری در واقع از این درخت. اکثر پرندگان بهشت نمی گل در داخل خانه اما اگر شما خوش شانس باشید و مراحل را درست آن را فقط ممکن است.

این خیلی درختان تقریبا نگاه گل مانند با خوشه هایی از برگ های سبز روشن. آنها نه ضربه زننده گیاهان و حتی ممکن است کمک به فیلتر هوا می باشد.

Clementines و دیگر درختان مرکبات

این گیاه فراهم می کند یک انفجار از رنگ و میوه های شیرین—چه بیشتر می تواند شما را از داخل درخت ؟

مانند kentia, کف سالن, کف دست هستند یادآور استوایی و ارائه یک فضا با یک پشت سر هم سبز است که نسبتا آسان برای مراقبت از.

در حالی که شما را پیدا خواهد کرد گوش ذرت جوانه از داخل درخت شما عشق خود را زیبا نمایش روشن برگ (که شبیه به ساقه ذرت) و هندسی آن به شکل تنه.

دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر 11.29.16

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im