هند ملخ کابوس می ماهاراشترا تا بالا; هشدار در پنجاب

راجستان است که بدترین تاثیر دولت در ملخ حمله.

دهلی نو:

عظیم swarms از بیابان ملخ در حال از بین بردن محصولات کشاورزی در سراسر غرب و مرکز هند اسپیرینگ به ماهاراشترا اوتار پرادش و پنجاب در حال حاضر پس از راجستان و گجرات, Madhya Pradesh و هاریانا به عنوان دولت گفت: آن را به شدت پاسخ به این کشور بدترین ملخ حمله در نزدیک به سه دهه است.

ملخ مهار اقدامات و آبپاش عملیات انجام شده در 303 مکان گسترش بیش از بیش از 47,000 هکتار تا پنج شنبه در 20 منطقه راجستان نه در Madhya Pradesh, دو, در گجرات و در اوتار پرادش و پنجاب منابع در وزارت کشاورزی گفت:.

دولت با استفاده از تخصصی ماشین آلات پاشش و راه اندازی 11 اتاق کنترل برای هماهنگ کردن پاسخ. وزیر کشاورزی نارندرا سینگ تومار است که از نزدیک نظارت بر وضعیت برگزار شد و سه نشست با کشاورزی دولت وزرا و نمایندگان از آفت کش ها شرکت کردند. دولت نیز دعوت مناقصه برای هواپیماهای بدون سرنشین هوایی اسپری حشره کش.

979ke1v8

هند ملخ هجوم این سال بدترین در 26 سال یک officiual گفت.

این آفت که تهدید سبزی و پالس محصولات را نهفته نیست ربیع (بهار) تولید در هند اما دولت تلاش ها برای از بین بردن حشرات قبل از موسمی به منظور صرفه جویی در kharif محصولات مقامات از ملخ هشدار سازمان (LWO) گفت: در روز چهارشنبه.

پس از حمله به محصولات کشاورزی در, Madhya Pradesh, گروهی از ملخ رسیده اوتار پرادش را جانسی منطقه در روز چهارشنبه یک مقام دولتی گفت. مناطق دیگر در منطقه نیز در حالت آماده باش.

در ماهاراشترا swarms از ملخ که تا به حال وارد Katol و Parseoni در ناگپور منطقه بیش از چهار روز گذشته ممکن است حرکت به سمت Ramtek شهر اگر آن را دشوار است به پیش بینی دقیق خود را پرواز دوره ارشد کشاورزی بخش رسمی گفت.

Swarms کشش تا 17 متر در طول و تا به حال برای اولین بار وارد مزارع در Fetri, Khangaon در Katol در ناگپور منطقه و در آشتی taluka در وردها منطقه در شب شنبه و یکشنبه که در آن آنها آسیب دیده و محصول پرتقال و سبزی مزارع در برخی از مناطق قبل از حرکت به سمت Parseoni tehsil سه شنبه شب ،

پنجاب بیش از حد قرار داده شده است در هشدار برای آلودگی و کنترل اتاق شده اند تا در هر منطقه و کشاورزان خواسته شده است به گزارش هر گونه فعالیت ملخ, Punjab مدیر جهاد کشاورزی Sawtantar کومار Airi گفت.

f85kvbq4

ملخ swarms می تواند پوشش 50-100 متر یک روز, مقامات گفت.

ملخ متعلق به خانواده ملخ و معمولا بی ضرر هستند اما برخی از شرایط محیطی مانند باران های موسمی سنگین و طوفان آنها را تکثیر سریع تر است. ازدحام بسیار تلفن همراه را پوشش می دهد و از 50 به بیش از 100 متر در یک روز.

“وجود مستمر ملخ تهاجم از پاکستان است. آن است که یک مشکل جدید و ما تا به حال مواجه شده است آن را برای یک مدت زمان طولانی. این ملخ حمله بدتر است در 26 سال. اما هماهنگ تلاش ساخته شده است برای جلوگیری از گسترش آن” یک مقام ارشد از فریدآباد-دفتر مرکزی LWO گفت: خبرگزاری PTI.

با توجه به سازمان ملل متحد بدن سازمان غذا و کشاورزی (FAO), ملخ حمله تهدیدی برای امنیت غذایی از این کشورها را تحت تاثیر قرار به عنوان یک فرد بالغ ملخ می خوردن مقدار برابر با وزن آن در حدود 2 گرم در هر روز است.

یک کیلومتر مربع از ازدحام می تواند شامل جایی بین 4 تا 8 کرور بالغ ملخ. هر روز اگر آنها پوشش 130-150 متر آنها می تواند به خوردن مواد غذایی مصرف شده توسط بسیاری به عنوان 35,000 مردم آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>