هند برای اولین بار COVID-19 واکسن نامزد تعیین شده برای فاز دوم آزمایشات انسانی

COVAXIN, India's First COVID-19 Vaccine Candidate, Set For Phase I, II Human Trials

COVAXIN هند اولین COVID-19 واکسن نامزد توسعه داده شد در ارتباط با ICMR

دهلی نو:

بالقوه COVID-19 واکسن اول به توسعه در هند داده شده است DCGI (دارو کنترل کلی از هند) تصویب فاز I و II انسان آزمایش های بالینی که در حال برنامه ریزی برای شروع در سراسر کشور در ماه جولای.

طراحی و توسعه توسط حیدرآباد بر اساس بهارات زیست فناوری در ارتباط با ICMR (هندی شورای تحقیقات پزشکی), COVAXIN است ، واکسن ایجاد شده از یک سویه عفونی SARS-CoV-2 ویروس نشان داده است که وعده در مطالعات بالینی نشان دادن گسترده ایمنی و موثر پاسخ ایمنی بدن.

تولید کنندگان مواد مخدر در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن علیه این رمان coronavirus; رمان ویروس است که هرگز قبلا شناخته شده در انسان ساخت این کار از ایجاد یک واکسن است که بسیار سخت تر است.

هند پیشرو در تولید واکسن و داروهای عمومی است که انتظار می رود برای بازی در یک نقش کلیدی در این مسابقه با چند موسسه کار بر روی داروهای مختلف.

در ماه مه دولت گفت: به عنوان بسیاری از 30 گروه مشغول به کار بودند بر روی یک واکسن. یک مشاور علمی دولت گفت: تلاش های که به طور معمول در زمان 15 سال و ما هزینه 300 میلیون دلار می شد تغلیظ شده را به مدت 12 ماه است.

تلاش های مشابه در حال نصب در سراسر جهان با تعدادی از داروهای مختلف در مراحل مختلف آزمون. هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: AstraZeneca این واکسن احتمالا نامزد پیشرو.

بریتانیا شرکت در حال حاضر آغاز شده در مقیاس بزرگ اواسط مرحله آزمایش های انسانی این دارو توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه آکسفورد.

دیگر ممکن است واکسن در حال آزمایش شامل یک شرکت آمریکایی مدرن است که برنامه ریزی برای رفتن به فاز سوم کارآزمایی بالینی از اواسط ماه جولای.

چین ارتش اجازه داده شده است به استفاده از یک واکسن نامزد توسعه یافته در ارتباط با CanSino بیولوژیک. به گزارش رویترز این دارو نشان داد برخی از وعده در اوایل بالینی. این Ad5-nCoV یکی از هشت واکسن نامزدهای توسعه یافته توسط شرکت های چینی برای حرکت به آزمایش های انسانی.

اوایل ماه گذشته ما مبتنی بر biopharmaceutical شرکت Gilead Sciences, Inc. گفت: پنج روز دوره داروی ضد ویروس Remdesivir نشان داد متوسط به نفع بیماران با وزش COVID-19 علائم.

این دارو که به صورت داخل وریدی تجویز شد برای اولین بار نشان می دهد بهبود در وضعیت COVID-19 بيمار در آزمایش های بالینی رسمی با توجه به آژانس خبری رویترز،.

به عنوان داروسازی شرکت تقلا برای پیدا کردن که دستیابی به موفقیت های بزرگ است که می تواند میلیون ها نفر در سود و جان میلیون ها نفر را نجات داد, کارشناسان هشدار داده اند که در اوایل واکسن ممکن است با محدودیت در آنچه که آنها می توانید انجام دهید.

این بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد بیش از پنج لاخ قربانیان در سراسر جهان از جمله 16,475 در هند. وجود دارد بیش از 1.01 کرور تایید موارد از جمله نزدیک به 5.5 لاخ در هند – چهارم بدترین آسیب دیده کشور است.

با ورودی از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید