هند COVID منحنی به احتمال زیاد برای مسطح کردن رسیدن به اوج ماه جولای پایان: چه کسی فرستاده

دیوید Nabarro می گوید وجود خواهد داشت شیوع پراکنده در طول زمان بلافاصله پس از مستند.

دهلی نو:

هند گزارش شده تعداد نسبتا کمی از coronavirus موارد به دلیل آن عمل کرده و به سرعت, سازمان بهداشت جهانی ویژه COVID-19 نماینده Dr David Nabarro گفت: NDTV. او گفت: این بیماری همه گیر را با ضربه اوج خود در این کشور در ماه ژوئیه به پایان قبل از اینکه موجود است.

“زمانی که مستند آسانسور وجود خواهد داشت بیشتر موارد. اما مردم نباید می ترسم. در ماه های آینده وجود خواهد داشت افزایش (تعداد) موارد است. اما وجود خواهد داشت و ثبات در هند…,” او گفت:.

“وجود خواهد داشت شیوع پراکنده در طول زمان بلافاصله پس از مستند. آن را برعهده شیوع شامل می شود. من موافق با زمان. در اطراف جولای پایان وجود خواهد داشت یک قله تخت اما بهتر خواهد شد,” او اضافه شده است.

با اشاره به سراسر کشور مستند آقای Nabarro گفت: هند به دلیل اقدام سریع خود موفق شده است به منظور محدود کردن این بیماری همه گیر به مناطق خاص.

“این مستند موفق به حفظ این ویروس به خوبی واقع شده در برخی از مکان های خاص. Maharashtra, Gujarat, راجستان, دهلی نو و تامیل نادو. اما آن است که بسیار واقع در برخی از مناطق شهری,” او گفت:.

“از آنجا که هند عمل به سرعت شما رو از این وضعیت تحت کنترل در بسیاری از تنظیمات. آن را دشوار است به کنترل آن در یک متراکم تنظیم. شما قطعا کم کردن اعداد. خود را دو برابر نرخ 11 روز” او می افزاید.

تعداد coronavirus موارد در هند بزرگ است اما نه بسیار بزرگ اگر جمعیت کشور به حساب گرفته شده است, او گفت:. “مشکل این است که حاوی ویروس است. تعداد موارد در هند بزرگ است. اما در مقایسه با جمعیت هندوستان آن است که تعداد بسیار زیادی”.

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام علیه کسی که آن را سوغات چین نمی خواهد جلوگیری بدن از انجام آن کار به او اطمینان داد.

“آیا رئیس جمهور نمی خواهم که آنچه ما انجام می دهیم ما ادامه خواهد داد به انجام این کار. مردم نا امید شده توسط pandemic. اما ما می خواهیم کار را به فشار ویروس بازگشت. ما نمی خواهد داد تا حتی اگر رئیس جمهور و PMs خوشحال هستند.”

آقای Nabarro گفت: میزان مرگ و میر در گروه سنی بالاتر است و از هند سنی مختلف ساختار کل مرگ و میر در کشور شده اند نسبتا کمتر است.

“به نظر می رسد که میزان مرگ و میر بالاتر است و در کشورهای با جمعیت زیادی از مردم است. در آب و هوای گرم ویروس نیست گسترش بسیار سریع است. در هند آن است که بسیار پایین تر از کشورهای دیگر است.”

هند گزارش شده بیش از 56,000 coronavirus موارد و بیش از 1,850 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im