هند Coronavirus موارد متقابل 3 لاخ-علامت گذاری: 10 امتیاز

Coronavirus: تعداد COVID-19 نفر در هند رو به افزایش بوده استدهلی نو: هند گزارش کرده است بیش از سه لاخ موارد ب

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

Coronavirus: تعداد COVID-19 نفر در هند رو به افزایش بوده است

دهلی نو: هند گزارش کرده است بیش از سه لاخ موارد بسیار عفونی COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus روز پس از آنکه دولت خود را اعلام کرد "Unlock1" طرح. موارد رز 2,903 امروز برای رسیدن به 3,04,019. ماهاراشترا کمترین موارد در هند با 1,01,141 به دنبال تامیل نادو با 40,698 و دهلی نو با 34,687. هند چهارم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در میان 10 سازمان ملل بدترین برخورد با کروناویروس که هیچ واکسن توسعه داده شده است. مرگ تعداد افزایش به 8,498 با یک رکورد تک-بعد سنبله 396 مرگ و میر.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. Coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور روز پس از مرکز اعلام کرد یک دوره جدید از این مستند تحت عنوان "Unlock1" طرح آن کاسته است محدودیت در مراحل اجازه پرواز به سر به بازگشایی مغازه ها و ادارات برای عملکرد, در میان دیگر اقدامات با پیروی دقیق قوانین ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه های.

  2. هند بازیابی رای - تعداد بیمارانی که با موفقیت جنگیدند ویروسی - بیماری بود در 49.47 درصد این صبح است. 1,47,195 مردم بهبود سلامت وزارت بهداشت گفته است. تعدادی از بهبود است بیش از فعال, موارد, برای دومین روز متوالی.

  3. تعداد موارد در ماهاراشترا عبور از یک لاخ-علامت گذاری امروز با 3,717 موارد جدید و 127 مرگ و میر. بمبئی گزارش 1,366 موارد و مرگ و میر 90 امروز با در نظر گرفتن مجموع موارد به 55,451. تا کنون 2,044 نفر کشته شده اند. میزان بهبودی در بمبئی است 47.3 درصد است.

  4. ماهاراشترا آغاز خواهد شد محاکمه برای remdesivir مواد مخدر شده است که تبلیغ به عنوان یک موفقیت در جنگ علیه COVID-19. دولت COVID-19 نیروی کار است که شامل پزشکان که نگاه به مدیریت بالینی و گزارش به وزیر Uddhav Thackeray تا به حال پیشنهاد استفاده از آن را به صرفه جویی در زندگی, منابع گفت.

  5. در دهلی نو این وضعیت به خصوص وخیم با Aam Aadmi Party دولت در این هفته پیش بینی caseload خواهد بالون 20 برابر به بیش از نیم میلیون نفر در پایان ماه ژوئیه است که سیستم بهداشت و درمان به نظر می رسد محزون می خوانی آمادگی برای.

  6. دولت دهلی نو گفته است که نمی خواهد گسترش مستند. دولت تبدیل کریکت استادیوم به بیمارستان درست و crematoriums در حال تلاش برای کنار آمدن.

  7. اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر می تواند غوطه اضافی 395 میلیون نفر به فقر شدید و تورم کل تعداد کسانی که زندگی در کمتر از 130 تومان در روز در سراسر جهان به بیش از یک میلیارد و محققان گفت: در گزارش روز جمعه رویترز گزارش داد.

  8. تحت بدترین سناریو - 20 درصد انقباض در سرانه درآمد یا مصرف - تعداد کسانی که زندگی در فقر شدید می تواند منجر به 1.12 میلیارد و گفت: این گزارش توسط UNU-گسترده تر بخشی از دانشگاه سازمان ملل متحد.

  9. دیوان عالی کشور امروز گفت: وزارت اقتصاد و دارایی و بانک مرکزی هند برای دیدار طی سه روز برای تصمیم گیری در چشم پوشی از سود معوق پرداخت اقساط وام در طول دوره توقف اعلام کرد در پی coronavirus مستند در اواخر ماه مارس است.

  10. این مرکز به تعویق افتاد انتشار تیتر تورم قیمت مصرف کننده شماره برای آوریل و مه از یک دوره که شامل مستند به دلیل کافی برای جمع آوری داده ها. تیتر شماره به صورت خرده فروشی و تورم منتشر نکرده بودند "از نظر ادامه محدود معاملات محصولات در بازار" و مشکلات در جمع آوری اطلاعات و آمار وزارت در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب