هندی Jawans به طور خلاصه بازداشت شده توسط چین در Ladakh هفته گذشته: منابع

Indian Jawans Briefly Detained By China In Ladakh Last Week: Sources

این وضعیت شد و در نهایت خنثی پس از یک مرز جلسه فرماندهان از هر دو طرف.

دهلی نو:

یک پاترول از ارتش و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) بازداشت شدند و بعد از آن منتشر شد توسط نیروهای چینی پس از یک درگیری بین دو طرف در لاداخ در اوایل این هفته, منابع گفته اند NDTV در میان افزایش تنش ها میان دو کشور در امتداد خط کنترل واقعی.

هند نیروهای جریان دفتر نخست وزیر (PMO), جزئیات تمام دنباله ای از وقایع که در نزدیکی Pangong دریاچه.

این وضعیت شد و در نهایت خنثی پس از یک مرز جلسه فرماندهان از هر دو طرف.

“وضعیت بسیار فرار چهارشنبه گذشته هنگامی که در یک درگیری بین هند jawans و منجر به بازداشت برخی از ما jawans اما بعد از آنها منتشر شد,” ارشد بوروکرات گفت NDTV.

به گفته او در این درگیری سلاح از ITBP jawans نیز ربوده است. “اما در نهایت سلاح بودند دست به عقب و ما jawans هم آمد,” او گفت:.

با توجه به اطلاعات ارسال شده به دولت مرکزی چین تا به حال موفق به آمدن به خوبی در داخل سرزمین های هندی و نیز انجام تهاجمی گشت با قایق های موتوری.

“آن را گسترده ساخت اما در حال حاضر همه چیز را کمی آرام. اما آن را بیش از نه هنوز” یک افسر ارشد گفت.

به گفته وی هر دو طرف در حال حاضر مقدار مساوی از حضور. “چین ساخته چادر در سه مکان مختلف در طول Galwan (دره),” او گفت:.

منابع می گویند مشاور امنیت ملی agnew گرفتن روزانه جلسات در این وضعیت است. بعد از یکی از این بررسی تصمیم بر آن شد برای تقویت امنیت در آن منطقه است. پس از آن هند نیز تقویت نیروهای خود در Galwan منطقه – یک flashpoint در طول سال 1962 جنگ.

منابع نشان می دهد هر دو کشور هند و چین فرستاده اند در نیروهای اضافی در طی یک هفته و نیز استحکامات ساخته شده و تن به تن, چادر در چند امتداد این لاک در سه منطقه در شرق لاداخ که شامل شمال بانک Pangong Tso, Demchok و Galwan دره مناطق.

نیروهای هند نیز گزارش شده به سازمان بنادر و دریانوردی که چینی هلیکوپتر دیده می شد عامل در منطقه مورد مناقشه در شرق لاداخ در اوایل این ماه.

این چهره بین چین و هند آغاز شده و پس از چین ابراز نارضایتی در مورد ساخت جاده و پل در Galwan منطقه هند است. “جاده ساخته شد برای کمک به مردم محلی” یک افسر ارشد گفت NDTV.

وزارت امور خارجی نیز روشن است که هندی تمام فعالیت های انجام شده توسط هند در کنار آن از لاک. “چین مانع هند عادی گشت زنی در طول لاک زدن” وزارت امور خارجه گفته است.

در همین حال فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane روز جمعه در بازدید له ستاد از 14 سپاه در لاداخ برای ارزیابی وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>