اقتصاد هند به قرارداد 5% در 2020-21 می گوید Fitch در رتبه

Indian Economy To Contract 5% In 2020-21, Says Fitch Ratings

فیچ گفت: رشد انقباض در مالی جاری به طور عمده با توجه به 8.3 درصد

دهلی نو:

رتبه Fitch در روز سه شنبه هوا به اقتصاد هند به قرارداد 5 درصد در مالی جاری در حساب از رکود در فعالیت های اقتصادی پس از “بسیار شدید” مستند که به طول انجامید بسیار طولانی تر از انتظار می رود.

در آن چشم انداز اقتصاد جهانی (GEO) برای مه فیچ پیش بینی رشد به دوباره بجای اول برگشتن به 9.5 درصد در 2021-22 و حدود 3.9 درصد رشد در 2019-20.

پیش بینی 5 درصد انقباض شدید و کاهش از 0.8 درصد رشد پیش بینی شده توسط جهانی رتبه آژانس در اواخر ماه آوریل است.

“بزرگترین سهم را به تجدید نظر رو به پایین در تولید ناخالص جهانی برای سال 2020 می آید از اونا (بازارهای نوظهور) به استثنای چین که در آن ما در حال حاضر تولید ناخالص داخلی در حال سقوط توسط 5 درصد در هند و روسیه و از 6-7 درصد در برزیل و مکزیک,” فیچ گفت.

این نشان دهنده افزایش coronavirus عفونت از اواسط ماه مارس و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع آن اضافه شده است.

“بزرگترین تجدید نظر تا کنون شده است برای هند که در آن شیوع ویروس باعث شده است تا بسیار شدید مستند که به طول انجامید بسیار طولانی تر از انتظار می رود,” رتبه آژانس گفت.

این پیش بینی دو دوره متوالی انقباض یا منفی در سال در سال رشد مالی جاری — (-)2.7 درصد در ماه آوریل تا ژوئن و (-)12.4 درصد در ماه جولای-سپتامبر. این در مقایسه با 1.2 درصد رشد برآورد شده در ماه های ژانویه-مارس.

فیچ گفت: رشد انقباض در مالی جاری به طور عمده با توجه به 8.3 درصد و 9.7 درصد انقباض در هزینه های مصرف کننده و سرمایه گذاری ثابت در FY21.

در حالی که Fitch در کاهش بیشتری در تولید ناخالص داخلی جهان پیش بینی در آخرین چشم انداز اقتصاد جهانی (GEO) اما گفت که رکود در اقتصاد جهانی فعالیت نزدیک به رسیدن به آن از طریق.

“تولید ناخالص داخلی جهان است که در حال حاضر پیش بینی سقوط 4.6 درصد در سال 2020 در مقایسه با کاهش 3.9 درصد پیش بینی شده در اواخر مارس جغرافیایی. این نشان دهنده تجدید نظر رو به پایین به منطقه یورو و بریتانیا و بیشتر به طور قابل توجهی به بازارهای نوظهور (EM) به استثنای چین گفت:” برایان Coulton رئیس اقتصاددان رتبه Fitch در.

Fitch در انتظار خروجی در بازارهای در حال ظهور به استثنای چین برای سقوط 4.5 درصد در سال جاری در مقایسه با پیش بینی سقوط از 1.9 درصد قبل از. این نسخه نشان دهنده وخامت بحران بهداشت و درمان در بسیاری از بزرگترین اورژانس در ماه گذشته و یا پس از جمله در برزیل و هند و روسیه آن را گفت.

“بزرگترین هوا برش شد و به هند که در آن ما در حال حاضر پیش بینی 5 درصد کاهش در جریان سال مالی (پایان مارس سال 2021) در مقایسه با قبل پیش بینی رشد 0.8 درصد است. هند تا به حال بسیار دقیق مستند سیاست است که به طول انجامید بسیاری دیگر از ابتدا انتظار می رود ورودی و فعالیت های اقتصادی داده شده اند چشمگیری ضعیف” فیچ گفت.

آژانس نگه داشته است پیش بینی خود را برای سال 2020 رشد تولید ناخالص داخلی چین به آمریکا و ژاپن بدون تغییر از اواخر مارس در 0.7 درصد (-)5.6 درصد و (-)5 درصد بود.

“این concurs با شواهد دیگر که از سقوط در اقتصاد جهانی فعالیت ممکن است به کم کردن. تعدادی از اوایل ماهانه شاخص های اقتصادی ممکن است برای بهبود کمی در آوریل خود ارزش و روزانه تحرک داده ها نشان می دهد مصرف کننده بازديد به خرده فروشی و تفریح سالن های افزایش یافته در منطقه یورو و ایالات متحده از مستندات آغاز شده بود کاسته در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه” فیچ گفت.

فیچ گفت: جهانی اقتصاد کلان سیاست های محرک افزایش یافته است بیشتر در طول ماه گذشته و یا خیلی فراتر از این اعلام کرد در حال حاضر بزرگ تعهدات.

آمریکا اعلام کرده است اضافی مالی بسته به ارزش بیش از 2 درصد از تولید ناخالص داخلی (با بیشتر بحث شده) ایتالیا رونمایی شد موج دوم کاهش اقدامات انگلستان توسعه یافته کار خود را-یارانه طرح و Fitch در حال حاضر انتظار دارد چین”s عمومی دولت کسری مالی به گسترش به 11.2 درصد در سال 2020 از 4.9 درصد در سال 2019.

فیچ پیش بینی کرد که جهانی سیاست تسهیل کمی (QE) را به دلار 6 تریلیون دلار در سال 2020 معادل نیمی از مجموع QE خرید توسط بانک فدرال بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن در ترکیب 2009-2018.

این انفجار در بانک مرکزی نقدینگی کمک کرده است به امن انتخاب کنید تا در اعتبارات بانکی به بخش واقعی اقتصاد (به طور خاص برای شرکت های در چند ماه گذشته توسعه است که در تضاد با الگوی در سال 2009 آن را گفت.

فیچ گفت: بازگشت به اقتصادی نرمال است به احتمال زیاد به صورت آرام و پر از دست انداز روند. پارگی در بازار کار – با ما بیکاری در حال حاضر انتظار می رود به اوج در 20 درصد در ماه مه – و مداوم اجتماعی فاصله را به شدت وزن در هزینه های مصرف کننده پس از بحران, در حالی که شرکت هایی خواهد بود بسیار محتاط در هزینه های سرمایه.

“ما پیش بینی یک “فنی” وانت در رشد تولید ناخالص داخلی جهانی به 5.1 درصد در سال 2021 – با ما و منطقه یورو خروجی افزایش حدود 4 درصد – اما قبل از ویروس سطح از تولید ناخالص داخلی بعید است که به توان تا اواسط سال 2022 در ایالات متحده و به طور قابل توجهی بعد از آن در اروپا است. این است که با وجود گسترده سیاست محرک” Coulton اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>