هند به رشد در کمی بیش از 1 ٪ بیش از 2 سال: اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول

گیتا Gopinath صحبت NDTV در بحران اقتصادی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دهلی نو:

هند رشد خواهد کرد در کمی بیش از 1 درصد بیش از سال 2020 و 2021, Gita Gopinath اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: در روز پنج شنبه به عنوان جهانی آژانس یافت که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث گسترده تر و عمیق تر آسیب به فعالیت های اقتصادی از اول فکر می کردم.

“اگر شما نگاهی به رشد طرح برای سال 2020 و اضافه کردن 2021 بیش از دو سال رشد در هند خواهد بود کمی بیش از 1 درصد است. است که بسیار قوی رشد تصویر اما از آن است که شبیه به بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان” Ms Gopinath گفت NDTV در مصاحبه.

صندوق بین المللی پول در شب چهارشنبه پیش بینی کرد اقتصاد هند خواهد قرارداد با 4.5 درصد در سال 2020 است. همچنین انتظار جهانی, خروجی کوچک به 4.9 درصد در سال جاری یک واضح تر سقوط از 3 درصد انقباض در آوریل پیش بینی کرد.

“ما فوق العاده عمیق رکود در هند در این سال است. و به عنوان شما را بازگشایی به عنوان بحران بهداشت و درمان abates, به عنوان اقتصاد جهانی بهبود و هند را نیز بازیابی” Ms Gopinath گفت.

پرسید: درباره چه توصیه او را به نخست وزیر نارندرا او گفت: “هند نیاز به گسترش آن تست ظرفیت بیشتر هزینه های بودجه نیز کمک کند که بیشتر با لينک مستقيم نقد و در نوع حمایت از افراد آسیب پذیر و همچنین شرکتهای کوچک و متوسط (شرکت های کوچک و متوسط و سوم است به رسمیت شناختن که این یک فرصت برای تقویت اصلاحات.”

چین که در آن کسب و کار آغاز شده بازگشایی در مارس و عفونت های جدید شده اند حداقل تنها عمده اقتصاد در حال حاضر انتظار می رود برای نشان دادن رشد مثبت در سال 2020 در حال حاضر هوا در 1 درصد در مقایسه با 1.2 درصد در ماه آوریل پیش بینی شده است.

“چین در میان اقتصادهای بزرگتر است با رشد مثبت است. آن را سخت برای پیدا کردن یکی دیگر. بهبودی خود را نیز قوی است. این نشان می دهد که آنها تا به حال یک مقدار سریعتر موفقیت در مهار این ویروس داشتن briefer مهار دوره,” او اضافه شده است.

صندوق بین المللی پول انداز رکود اقتصادی فعلی به عنوان بدترین از سال 1930 رکود بزرگ دیدم که تولید ناخالص داخلی جهانی کوچک 10 درصد است اما Ms Gopinath گفته است که 10 تریلیون دلار در پشتیبانی مالی و کاهش عظیم توسط بانک مرکزی بود که تا کنون مانع بزرگ مقیاس ورشکستگی. حمایت بیشتر مورد نیاز خواهد بود, او اضافه شده است.

“نیمه اول سال تا به حال عمیق ترین رکود است. در حال حاضر ما شاهد بازگشایی یک جهش و فعالیت است. اما بحران بهداشت و درمان نشده است و شما در حال رفتن به آینده امواج. فوق العاده ای وجود دارد عدم قطعیت است. پس از بهبود ممکن است شروع به خارج شدن سریع اما طولانی خواهد بود در نظر ما” Ms Gopinath گفت.

این بیماری همه گیر را پاک کردن $12 تریلیون بیش از دو سال صندوق بین المللی پول گفته است با کسب و کار در سراسر جهان خاموش شدن ناگهانی از بین بردن صدها میلیون شغل و اقتصادهای بزرگ در اروپا چهره دو رقمی فرو می ریزد.

برای بهبود چشم انداز پست-همه گیر — مانند پیش بینی های خود را — در حال غرق در “فراگیر عدم قطعیت” با توجه به غیر قابل پیش بینی مسیر ویروس, صندوق بین المللی پول گفت: در آن روز چشم انداز اقتصادی جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>