“هند نیاز به بزرگتر بسته محرک”: Abhijit بانرجی به راهول گاندی

راهول گاندی برگزار شد بحث و گفتگو با Abhijit بانرجی در تاثیر اقتصادی coronavirus بحران است.

دهلی نو:

هند نیاز به یک بزرگتر بسته محرک و پول باید در دست مردم برای احیای تقاضا برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی گفت: در تعامل با راهول گاندی در اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است. این قسط دوم از کنگره رهبر بحث سری آغاز شد که با اقتصاددان مشهور Raghuram راجان هفته گذشته است.

Abhijit بانرجی گفت: در تعامل است که پول نقد, نقل و انتقالات باید فراتر از فقیرترین فقرا.

آقای گاندی اشاره کرد که بسیاری از کوچک و متوسط کسب و کار آمار COVID-19 مستند می تواند “ورشکسته” به دلیل شوک. او گفت: هزینه شغل.

“دلیل این است که بسیاری از ما شده اند و گفت که ما نیاز به یک بسته محرک” مشهور اکونومیست به توافق رسیدند.

“این چیزی است که ما در حال انجام است و ژاپن در حال انجام است و اروپا در حال انجام است. ما واقعا نمی تصمیم گرفت در یک به اندازه کافی بزرگ بسته محرک. ما هنوز در حال صحبت کردن در حدود 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی. ایالات متحده رفته برای 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی است.”

هند باید یک نشانه از ما با پمپاژ پول بیشتر در دست مردم برای احیای تقاضا Dr بانرجی گفت: در حالی که نشان می دهد که یکی باید سعی کنید خوشبین کلی احیای اقتصادی در هند پست-مستند.

“دادن پول در دست همه, به طوری که آنها می توانید خرید در فروشگاه و یا خرید کالاهای مصرفی.”

همانطور که آقای گاندی پیشنهاد او بود صحبت کردن در مورد برخی از شکل مستقیم انتقال پول نقد به مردم Dr بانرجی گفت: بهره برداران باید در میان فقیرترین اما این مهم به تصمیم می گیرید چه معیار به هدف.

“من می گویند پایین 60 درصد از جمعیت ما آنها را به برخی از پول هیچ چیز بد اتفاق خواهد افتاد به نظر من” گفت: اقتصاد.

دکتر نوری گفت: او معتقد بود که مهم بود برای بیرون آمدن از این مستند یکی نیاز به آگاهی از بیماری را در مسیر.

“هر چه زودتر شما می آیند از این مستند البته بستگی به این بیماری است. شما نمی خواهید به پایین مستند زمانی که بسیاری از مردم در حال گرفتن بیمار است. ما باید به نوع آگاهی از زمان راه, بیماری,” او گفت:.

کنگره MP مطرح مقیاس مشکل غذا و چگونه آن را نه رسیدن به مردم به دلیل جیره کارت.

دکتر نوری با اشاره به Op-Ed قطعه با Raghuram راجان و آمارتیا سن نشان می دهد که به طور موقت کارت جیره باید دست به هر کسی که می خواهد یک.

“در واقع قرار دادن سایر کارت های جیره بندی در تعلیق فقط با قرار دادن موقت جیره کارت. هر کسی که می خواهد, یکی, موقت جیره کارت. طول می کشد به مدت سه ماه در حال حاضر و شاید تمدید کرد یکی دیگر از 3 ماه در صورت لزوم و افتخار است. به هر کس یک جیره کارت هر کسی که پیاده روی در آنها یکی است. و استفاده از آن به عنوان پایه ای برای نقل و انتقالات. من فکر می کنم ما به اندازه کافی سهام,” او گفت:.

در بحران مهاجران رشته توسط مستند و ناامید به خانه برسد با هیچ شغل و سرپناه و یا مواد غذایی دو مورد نیاز برای یک سیستم غیر متمرکز که در آن جنبش مهاجر کار باید به کار گرفته شده توسط مرکز.

آقای گاندی برگزار شد اولین جمله صحبت با Raghuram راجان سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار. دکتر راجان گفت: 65,000 تومان کرور روپیه بود و نیاز به کمک به فقیر تحت تاثیر coronavirus ناشی مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im