هند می پیوندد 61 سازمان ملل به دنبال “بی طرف” کاوشگر به کروناویروس بحران

India Joins 61 Nations To Seek 'Impartial' Probe Into Coronavirus Crisis

جدا از هند ژاپن و کره جنوبی و کانادا برخی از کشورهایی که حمایت از این حرکت,

ژنو سوئیس:

62 کشورها از جمله هند را به حمایت از یک تلاش مشترک با استرالیا و اروپا, اتحادیه اروپا خواستار تحقیقات مستقل به این که پاسخ به COVID-19 گیر با توجه به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی برای 73 مجمع بهداشت جهانی (م) آغاز جلسه امروز است.

پیش نویس خواستار “بی طرف و مستقل و جامع” کاوشگر به کروناویروس بحران علاوه بر پرس و جو به اقدامات سازمان بهداشت جهانی (WHO) و “جدول زمانی خود را مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

“شروع در اولین لحظه ای مناسب و با مشورت با کشورهای عضو گام به گام روند بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع از جمله با استفاده از مکانیسم های موجود به عنوان مناسب به بررسی تجربه به دست آمده و درس های آموخته شده از این که هماهنگ بین المللی سلامت, پاسخ به COVID-19” این پیش نویس گزارش می خواند.

کشورهای اروپایی و استرالیا شده اند جمع آوری حمایت برای یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از “که هماهنگ بین المللی سلامت, پاسخ به COVID-19”.

ماه گذشته استرالیا اولین کشوری بود که به صورت مستقل تحقیق چگونه از شیوع کروناویروس آغاز شده است.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت اجازه می دهد که به منظور بررسی شیوع “من اعتصاب به عنوان یک بیت شکارچی دزدکی و gamekeeper,” ABC گزارش شده است.

“این است که در مورد همکاری برای تجهیز جامعه بین المللی برای بهتر جلوگیری و یا مقابله با همه گیر بعدی و نگه داشتن شهروندان ما امن” Ms پین به نقل از به نقل از ABC.

این حرکت را پیدا کرده ذکر است چین یا شهر ووهان که در آن شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده است.

کشورهای دیگر به نام در اتحادیه اروپا حمایت پیش نویس شامل ژاپن و انگلستان و نیوزیلند و کره جنوبی و برزیل و کانادا است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de