هند را انکار چینی گزارش که Rajnath Singh, همتای ممکن است دیدار با

India Denies Chinese Report That Rajnath Singh, Counterpart May Meet

دهلی نو:

اتحادیه دفاع وزیر Rajnath Singh نخواهد بود در دیدار همتای چینی خود, که همچنین حضور در فردا رژه روز پیروزی در مسکو, وزارت دفاع گفت: امروز پس از مدت کوتاهی جهانی بار, چینی, دهنی, گزارش امکان چنین نشست.
“چینی وزیر دفاع وی Fenghe حضور خواهد روسیه رژه روز پیروزی در مسکو در روز چهارشنبه و احتمال برگزاری نشست با همتای هندی او Rajnath Singh بیش از حل و فصل آمریکا: منابع ایم” جهانی بار.

یک سخنگوی وزارت دفاع گفته شده است وجود دارد هیچ جلسه برنامه ریزی شده بین این دو است.

هند و چین را به طور رسمی ملاقات از دوشنبه گذشته خشونت در Ladakh را Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی کشته و بیش از 70 مجروح در درگیری با نیروهای نظامی است.

هفته گذشته وزیر امور خارجه S Jaishankar یک مکالمه تلفنی با همتای چینی وانگ یی در مورد Ladakh.

در این جلسه که وزیر گفته بود که توسعه بی سابقه ای “خواهد شد که تاثیر جدی در روابط دو جانبه” و چین تا به حال به ارزيابي اعمال خود و حرکات اصلاحی گام.

هر دو وزیران را امضا کرده بود در یک توجه داشته باشید از د-افزایش تنش کرد و گفت “نه طرف خواهد به هر گونه اقدام به تشدید مسائل و در عوض اطمینان از صلح و آرامش طبق موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل.”

از آن پس قوی ضد چین تمایلات کل کشور را فرا گرفته. به عنوان یک تماس به تحریم کالاهای چینی مطرح شد از معامله گران در بدن و جامعه مدنی, چینی, تجهیزات محروم شد از 4G ارتقاء دولتی Bharat Sanchar Nigam Ltd و یک شرکت چینی کاهش یافته بود از یک تومان 471-کرور راه آهن قرارداد.

پکن را حفظ کرده است و آن موضع که سربازان هندی عبور به خاک چینی, نقض تفاهم بین دو کشور است.

این مرکز در حال حاضر بهینه سازی قوانین برای ترویج را در هند و Atmanirbhar بهارات مبارزات انتخاباتی است و همچنین انتظار می رود به اضافه کردن به شانس برای محصولات و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im