هند عبور 2 لاخ Coronavirus موارد

India Crosses 2 Lakh Coronavirus Cases

ماهاراشترا با بیش از 70,000 coronavirus موارد است prepping برای طوفان Nisarga.

هند امروز وارد سایت شوید 2 لاخ موارد coronavirus — تقریبا 15 روز پس از آن عبور از یک لاخ خوانده شده را علامت. برای سه روز گذشته این کشور شده است گزارش بیش از 8000 عفونت در روز است. امروز صبح آن را گزارش 8,171 موارد — در مجموع از 24 ساعت گذشته — خروج از آن شارب کوتاه از 2 لاخ موارد است. علاوه بر 204 مرگ و میر گزارش شده از تعداد مرگ و میر به 5,598. این کشور در حال حاضر هفتم در میان 10 سازمان ملل آمار بدترین توسط ویروس. ایتالیا با 2.33 لاخ موارد در ششم حافظه. ایالات متحده با بیش از 18 لاخ موارد است که این کشور بدترین ضربه توسط ویروس پس از برزیل با بیش از 5.2 لاخ. در میان ایالت ماهاراشترا باقی مانده این کشور coronavirus کانون با بیش از 70,000 موارد است.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. نخست وزیر نارندرا مودی گفت: رهبران صنعت که اقتصاد را تکان خاموش تاخیر اعمال شده توسط lockdown برای جلوگیری از coronavirus. پرداختن به یک جمع آوری از شرکت ها و اقتصاددانان در روز سه شنبه نخست وزیر گفت: “بله ما به رشد عقب… به من اعتماد کن آن را که دشوار نیست”.

  2. ماهاراشترا کشور coronavirus کانون با بیش از 70,000 موارد است prepping برای طوفان Nisarga است که انتظار می رود برای ضربه زدن به دولت فردا بعد از ظهر. برای بمبئی — است که یک تکه از دولت coronavirus موارد — از آن خواهد بود که برای اولین بار گردباد در اطراف یک قرن است. نارندرا نخست وزیر مطمئن است مرکزی برای کمک به ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli.

  3. “وجود دارد یک چالش دوگانه ویروس ها و طوفان و ما را به آن” ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفته است. بیش از 10000 نفر از جمله برخی از coronavirus بیماران منتقل شدند به مکان های امن تر در روز سه شنبه به عنوان یک precautionery اندازه گیری.

  4. صدها دفتر را برانگیخت کسانی که با مدرک معتبر e-عبور می کند و بسیاری از قرار ملاقات های پزشکی گیر شد برای ساعت ها مشغول نقاط ورود به دهلی نو به عنوان مرزهای خود را مهر و موم شد در روز سه شنبه در نمایی از شیوع کروناویروس. دهلی وزیر Arvind Kejriwal, دیروز اعلام کرد که شهر مرزهای خواهد بود مهر و موم شده برای یک هفته. این حرکت پس از اوتار پرادش مهر و موم شده tehb Ghaziabad-دهلی مرز با اشاره به افزایش ناگهانی در موارد.

  5. هندی شورای تحقیقات پزشکی dodol بدن در مبارزه با کروناویروس گفت: این ویروس است که به دور از رسیدن به اوج در هند. صحبت کردن در مورد انتقال ویروس ICMR دانشمند Nivedita گوپتا گفت: “به جای استفاده از “جامعه انتقال” ما نیاز به درک میزان گسترش این بیماری است. ما به دور از اوج. ما اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری موثر هستند. هند بسیار خوب بوده است در کاهش مرگ و میر.”.

  6. Arvind Kejriwal راه اندازی کرده است یک برنامه تلفن همراه برای کمک به COVID-19 بيمار در دهلی نو پیگیری تخت بیمارستان و هواکش. برنامه – “دهلی تاج” – می آید در میان یک نگرانی در سنبله در coronavirus موارد در سرمایه های ملی است که به سیستم وارد شده بیش از 20 ، 000 موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

  7. سرمایه های ملی دهلی سوم در لیست بدترین آسیب دیده متحده پس از ماهاراشترا و تامیل نادو عبور از 20,000-علامت سه شنبه شب ، تعداد کل مهار مناطق شروع به پریدن کرد به 147 روز دوشنبه با 25 منطقه جدید شکل گرفته در 48 ساعت گذشته.

  8. تامیل نادو گزارش شده بیش از 1000 coronavirus موارد برای سومین روز در یک ردیف. یک تکه از 806 موارد گزارش شده از ایالت چنای. دولت تا کنون گزارش شده و در مجموع 24,586 موارد و 197 مرگ و میر.

  9. Mizoram بود که تا کنون تنها دولت بدون فعال COVID-19 مورد گزارش شده است مجموعه ای از 12 عفونت. وزیر Zoramthanga در توئیتر خود نوشت: “12 جدید COVID-19 موارد مثبت تایید در Zoram دانشکده پزشکی. همه تحت مراقبت حرفه ای”. شمال شرقی دولت در حال حاضر به تمدید مستند به تاریخ 30 ژوئن در میان بازگشت تعداد زیادی از مردم سرگردان در کشورهای دیگر.

  10. چین در شهر ووهان — که در آن رمان coronavirus برای اولین بار ظاهر در ماه دسامبر — پیدا کرده است هیچ تازه موارد پس از آزمایش بسیاری از آن 11 میلیون نفر. این شهر در حال حاضر 300 حامل بدون علامت. مقامات در حال راه اندازی در این شهرستان تست مبارزات انتخاباتی در آوریل 14 و تحت پوشش 9.9 میلیون نفر پس از یک خوشه از موارد جدید مطرح شده ترس از موج دوم عفونت, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید