هند, چین, ایرانیان در هند را پس از گفت و گو

India, China Troops Clash In Sikkim, Pull Back After Dialogue

آخرین بار چیزی مشابه اتفاق افتاده بود در ماه اوت سال 2017.

دهلی نو:

حداقل 15 تا 20 سربازان هندی درگیر شدند در دست-به-دست در ارتفاع بالا دستک در شمال هند در ارتفاع بیش از 16 ، 000 فوت دیروز. گزارش هایی وجود دارد همچنین ممکن است شده اند سنگ pelting بین نیروهای. هند و چین دیدگاه متفاوت در تراز خط کنترل واقعی در منطقه است. کل حادثه دستگیر شده در ویدئو توسط ارتش هند سربازان.

ارتش منابع صبح امروز گفت: سربازان به سرعت قطع شد و این موضوع حل و فصل شد و پس از فرماندهان محلی از دو طرف من. “موقت و کوتاه مدت صورت آف رخ می دهد به عنوان مرزهای حل نشده است. نیروهای نظامی حل و فصل مسائل دو طرف طبق تاسیس پروتکل” یک منبع گفت.

آخرین بار چیزی مشابه اتفاق افتاده بود در ماه اوت سال 2017, زمانی که هندی و چینی سربازان به ضربات در شرق بانک Pangong دریاچه در Ladakh.

73 روز ایستاده با چین نیز صورت گرفت که در آن سال بیش از Doklam فلات منطقه ادعا کرد که چین و هند متحد بوتان.

در سال 2018 در یک نشست رسمی در ووهان بین نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین انداخت تا دستورالعمل جدید برای نیروهای نظامی هر دو کشور به عنوان بخشی از حرکت فراتر از Doklam و “حفظ صلح و آرامش” در مناطق مرزی.

بر روی زمین آن را شامل اجتناب از “تهاجمی گشت” در امتداد مرز, ارتش, منابع گفت: NDTV.

حفظ صلح در مرز ضروری است برای رشد در روابط دوجانبه توافق هند و چین و به این منظور هر دو کشور توافق کردند به د-تشدید تنش در مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im