هند و چین بالای نظامی-سطح مذاکرات امروز میان پایه در Ladakh

India, China Top Military-Level Talks Today Amid Stand-Off In Ladakh

بن بست جدی ترین پس از هند و چین قفل شده بودند در یک شبیه faceoff در Doklam.

دهلی نو:

هند و چین صبح امروز برگزاری گفتگوها میان مرز ایستادگی کردن بین ارتش های دو کشور در نزدیکی شرق لاداخ. این مذاکرات شده اند درخواست هند و برگزار خواهد شد در نقطه مرزی جلسه کلبه در Chushul-Moldo.

هند خواهد بود به رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده 14 سپاه در حالی که طرف چینی به رهبری فرمانده تبت نظامی منطقه. های متعدد محلی در سطح مذاکرات منطقه ای و فرماندهان نظامی ساخته شده است هر گونه پیشرفت تا کنون.

خبرگزاری PTI به نقل از منابع رسمی عنوان کرد و گفت هند دیدار خواهد کرد و مطبوعات برای ترمیم قبلا موجود امور در تمام مناطق شرق لاداخ مخالفت با بزرگ ساخت تا از سربازان چینی در منطقه و از پکن به مخالفت با توسعه زیرساخت های هند در کنار آن از بالفعل مرز.

هند می گوید: نظامی چینی است که مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی یا لاک در Ladakh و هند و به شدت رد پکن مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی.

ایستاده در شرق لاداخ در حداقل پنج حوزه کلیدی که در آن هند و چین تا به حال سنتی تفاوت در درک از لاک در منطقه است. در حال حاضر تنش میان دو طرف به تمرکز شدید زمانی که گزارش ها از درگیری میان سربازان هر دو طرف گزارش شده در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.

پس از درگیری شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از رسوخ توسط چینی سربازان پیاده نظام در مناطق که شامل Demchok به جنوب انگشتان منطقه در شرق بانک ها از ارتفاع بالا Pangong دریاچه Galwan حوضه رودخانه و اخیرا Gogra پست. هم وجود دارد برخی از گزارش ها از افزایش چینی فعالیت به شمال به سمت Daulat التماس Oldie منطقه است.

به احتمال زیاد ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه و ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

جاده ها در این منطقه انگشت در Pangong Tso در نظر گرفته شده است بسیار مهم برای هند به انجام گشت. هند در حال حاضر تصمیم به غرفه هر مرز پروژه های زیربنایی در شرق لاداخ در نظر چینی شد.

این عوض کردن جدی ترین پس از هند و چین که مبارزه مختصری جنگ در سال 1962 قفل شده بودند در یک شبیه faceoff در Doklam در شرق هیمالیا که به طول انجامید نزدیک به سه ماه در سال 2017.

یک روز قبل از نظامی-سطح نشست روز جمعه در هند و چین قول داد اجازه نمی دهد خود را “تفاوت” تبدیل به اختلافات و توافق برای رسیدگی به آنها را از طریق صلح آمیز و گفت و گو در حالی که احترام به یکدیگر و حساسیت و نگرانی. این رویکرد مثبت در آمد های دیپلماتیک گفت و گو از طریق ویدئو کنفرانس بین Naveen Srivastava, مشترک, وزیر (شرق آسیا) در امور خارجی وزارت و وو Jianghao مدیر کل در چین وزارت امور خارجه.

مرز تنش بین هند و چین بود و در میان طیف وسیعی از مسائل مهم است که نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث در یک تماس تلفنی در روز سه شنبه یک هفته پس از Mr تهمت و ادعا کرد که او ارائه شده برای میانجیگری بین هند و چین است.

اما دولت منابع تا به حال مغایر با این ادعا که وجود داشته است هیچ های اخیر تعامل بین رهبران دو کشور. چین نیز رد Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را با استناد به دو همسایه قادر به درستی حل و فصل مسائل از طریق گفت و گو و مشاوره.

هند و چین مرز را پوشش می دهد 3,488-متر-خط طولانی از کنترل واقعی. هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در این مناطق در طول لاک.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im