هند و چین بالای نظامی-سطح مذاکرات روز شنبه در میان مرز تنش

India, China Top Military-Level Talks On Saturday Amid Border Tension

بن بست جدی ترین پس از هند و چین قفل شده بودند در یک شبیه faceoff در Doklam.

دهلی نو:

هند و چین برگزار خواهد شد نظامی-سطح مذاکرات در لاداخ در شنبه 6 ژوئن میان مرز بن بست بین ارتش های دو کشور در نزدیکی شرق لاداخ.

این مذاکرات شده اند درخواست هند و برگزار خواهد شد در نقطه مرزی جلسه کلبه در Chushul-Moldo.

هند خواهد بود به رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده 14 سپاه.

“مثبت وجود دارد نشانه” منابع گفت: پیش از مذاکرات روز شنبه.

های متعدد محلی در سطح مذاکرات منطقه ای و فرماندهان نظامی ساخته شده است هر گونه پیشرفت تا کنون.

بن بست جدی ترین پس از هند و چین که مبارزه مختصری جنگ در سال 1962 قفل شده بودند در یک شبیه faceoff در Doklam در شرق هیمالیا که به طول انجامید نزدیک به سه ماه در سال 2017.

هند گفت: نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی یا لاک در Ladakh و هند و به شدت رد پکن مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی.

مرز تنش بین هند و چین بود و در میان طیف وسیعی از مسائل مهم است که نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه دولت در بیانیه ای گفت.

آقای ترامپ ادعا کرد در هفته گذشته که به او ارائه شده برای میانجیگری بین هند و چین است. اما دولت منابع تا به حال مغایر با این ادعا که وجود داشته است هیچ های اخیر تعامل بین رهبران دو کشور. چین نیز رد Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را با استناد به دو همسایه قادر به درستی حل و فصل مسائل از طریق گفت و گو و مشاوره.

آمریکا روز دوشنبه گفته بود که “بسیار نگران” توسط چینی علیه هند در امتداد خط کنترل واقعی. “من به شدت اصرار چین احترام به هنجارها و استفاده از دیپلماسی و مکانیسم های موجود برای حل و فصل آن مرز سوالات با هند گفت:” الیوت انگل رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کمیته امور خارجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>