هند و چین نباید اجازه دهید تفاوت سایه کلی روابط: چینی فرستاده

India, China Shouldn't Let Differences Shadow Overall Ties: Chinese Envoy

Sun Weidong صحبت شد در آنلاین تعاملی جلسه برگزار شده توسط کنفدراسیون از رهبران جوان

دهلی نو:

چین و هند هرگز نباید اجازه دهید خود تفاوت سایه کلی روابط دوجانبه است و باید افزایش اعتماد متقابل چینی سفیر Sun Weidong روز چهارشنبه گفت: در سخنان آمد که در میان یک کره چشم-به-کره چشم رویارویی بین ارتش های دو کشور در چندین مناطق حساس در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ.

بدون اشاره به نظامی بن بست, Sun Weidong گفت: هر دو طرف باید حل و فصل اختلافات خود را از طریق ارتباطات و پایبند به فرض اساسی است که آنها تهدیدی علیه به هر یک از دیگر.

“ما باید به درستی نظر ما تفاوت و هرگز اجازه دهید آنها را در سایه وضعیت کلی همکاری های دو جانبه. در همان زمان ما باید به تدریج به دنبال درک از طریق ارتباطات و همواره در حل و فصل اختلافات” Weidong گفت.

او در سخنرانی خود در یک آنلاین تعاملی جلسه برگزار شده توسط کنفدراسیون از رهبران جوان (سيلندر).

“ما باید پایبند به پایه قضاوت است که چین و هند هر یک از دیگر فرصت و تهدیدی علیه به هر یک از دیگر. ما باید برای دیدن هر یک از دیگر و توسعه در یک راه درست و افزایش استراتژیک اعتماد متقابل” او گفت:.

سفیر چین دیدگاهها آمد در میان تهاجمی ذکراست توسط هر دو چینی و هندی نیروهای نظامی در مناطق مختلف در شرق لاداخ از جمله Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

هر دو طرف شده است افزایش قدرت نیروهای نظامی خود را به عنوان به خوبی به عنوان سلاح در این مناطق و همچنین در دیگر مناطق مورد مناقشه در شمال هند و Uttarakhand پس از خشونت صورت خاموش در بین دو ارتش در Pangong Tso در مارس 5 و 6.

به گفته کارشناسان نظامی کنونی بن بست است یکی از بزرگترین و بین دو ارتش پس از 72 روز طولانی faceoff در Doklam در هند بخش در سال 2017 است که تا به حال باعث ترس از یک جنگ بین دو-هسته ای-مسلح همسایه است.

“چین و هند باید همسایگان خوب هماهنگ همزیستی و شرکای خوب به جلو حرکت دست در دست. تحقق “اژدها و فیل رقص با هم” تنها حق انتخاب برای چین و هند که در خدمت منافع اساسی ما دو کشور و دو ملت” او اضافه شده است.

به عنوان دو شرکت بزرگ در حال ظهور اقتصاد فرستاده مشاهده چین و هند باید تقویت همکاری های عملی در سرمایه گذاری و تولید و ظرفیت و زمینه های دیگر و گسترش منافع مشترک.

“چین امیدوار است به منظور توسعه خود و هند به عنوان به خوبی. دو کشور باید با کمک به یکدیگر برای به انجام رساندن اهداف مربوطه خود را و نور از هر یک از دیگر,” او گفت:.

وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در شب مه 5 که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به “خلاص” پس از یک جلسه در سطح محلی و فرماندهان.

هندی و چینی پرسنل ارتش درگیر شدند با آهن و میله های چوب و حتی با توسل به سنگ-pelting در Pangong Tso دریاچه منطقه است که در آن بیش از 100 سرباز از هر دو طرف مجروح شدند.

این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9 زمانی که نزدیک به 150 هندی و چینی پرسنل نظامی مشغول شد در یک چهره نزدیک Naku لا تصویب در هند بخش. حداقل 10 سرباز از هر دو طرف آسیب های پایدار.

طرف چینی شده است به خصوص peeved در هند تخمگذار کلید جاده در این منطقه انگشت از Pangong Tso دریاچه منطقه علاوه بر این یکی دیگر از جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

هند هفته گذشته اعلام کرد که آن را همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد نسبت به, مرز, مدیریت, اما نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را.

آن را آموخته است که هر دو کشور هند و چین به دنبال یک راه حل برای این مسئله از طریق مذاکرات.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>