هند-چین برخورد در Ladakh توضیح داده شده از طریق نقشه های ماهواره ای

جدید تصاویر ماهواره ای از رویترز نشان می دهد که عظیم ساخت تا بر طرف چینی از لاک

دهلی نو:

تصاویر ماهواره ای از Galwan دره در شرق لاداخ نشان می دهد که چگونه درگیری بین هند و چین, پس از فوران سال از ساخت.

برخورد صورت گرفت در یک نقطه به نام PP-14 یا گشت نقطه 14 چند متر از خط کنترل واقعی (LAC) به بالفعل مرز بین هند و چین است.

جدید تصاویر ماهواره ای از رویترز گرفته شده در روز سه شنبه نشان می دهد که عظیم ساخت تا بر طرف چینی به لاک زدن.

نیروهای نظامی از این منطقه به احتمال زیاد رسید به هند در مناطق Galwan دره که در آن صدها نفر از سربازان درگیر شدند روز دوشنبه در ارتفاع 15000 پا در هیمالیا. سربازان هندی بودند حمله با میله آهن سنگ پیچیده شده در سیم خاردار و ناخن نکردم باشگاه در مبارزه آغاز شده است که در بعد از ظهر و رفت تا نیمه شب.

سربازان بودند که حتی در پرتاب کردن یک high ridge به یخی هند-چین برخورد در Ladakh توضیح داده شده از طریق نقشه های ماهواره ای Galwan رودخانه.

سربازان هندی مشاهده چینی آمبولانس در نظر گرفتن دور بدن و تلفات در این منطقه است. هلیکوپتر در زمان آنها را به مکان های دیگر.

این منطقه همچنین شاهد درگیری های خشونت بار در سال 1962 زمانی که هند نوشته بودند تاخت و تاز کردن. اما در بیش از پنج دهه وجود داشته است بدون خشونت و بدون فعال چینی حضور.

اعتقاد بر این است که چینی ها به دنبال هدف جدید هند جاده که لینک Daulat التماس Oldie به شمال با Darbuk به جنوب.

بیست سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شدند در حین انجام وظیفه در روز دوشنبه. خود را قربانی نمی خواهد بیهوده نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در اولین دیدگاه در Ladakh برخورد هشدار داد که هند “است که قادر به دادن اتصالات پاسخ اگر برانگیخت”.

حدود 45 چینی سربازان نیز کشته و یا مجروح گفت: منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im