هند و چین را در سلاح های سنگین به پایگاه در نزدیکی شرق لاداخ: گزارش

ارتش هند حرکت کرده و در اولین فرصت به مسابقه تا به چینی ساختدهلی نو: ارتش هند و چینی نظامی در حال حرکت در تجهی

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399
India, China Bring In Heavy Weapons To Bases Near Eastern Ladakh: Report

ارتش هند حرکت کرده و در اولین فرصت به مسابقه تا به چینی ساخت

دهلی نو:

ارتش هند و چینی نظامی در حال حرکت در تجهیزات سنگین و سلاح از جمله توپخانه و وسایل نقلیه جنگی خود را به عقب پایگاه های نزدیک به مناطق مورد مناقشه در شرق لاداخ. دو طرف باقی می ماند و درگیر در یک بن بست در امتداد مشکل منطقه برای بیش از 25 روز منابع نظامی گفته است.

افزایش قابلیت های رزمی توسط دو ارتش در منطقه آمد و حتی به عنوان دو کشور ادامه داد: تلاش خود را برای حل و فصل اختلاف از طریق مذاکرات در نظامی و دیپلماتیک سطح.

ارتش چین شده است به تدریج ramping تا آن ذخایر استراتژیک در عقب آن پایگاه در نزدیکی خط کنترل واقعی یا لاک در شرق لاداخ با عجله در توپخانه پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی این منابع گفت.

ارتش هند نیز در حال حرکت اضافی نیروهای نظامی و همچنین تجهیزات و سلاح های مانند توپخانه به شدت مطابقت به چینی ساخت آنها گفت:, و اضافه کرد که هند نمی خواهد خرد شدن تا وضعیت موجود است که ترمیم در Pangong Tso, Galwan دره و تعدادی از مناطق دیگر.

نیروی هوایی هند (IAF) بوده و نگه داشتن دقیق نظارت هوایی در منطقه مورد مناقشه.

قابل ملاحظه تعدادی از پرسنل ارتش وارد شده به هند از طرف بالفعل مرز در اوایل این ماه شده اند و کمپینگ در Pangong Tso و Galwan ولی پس از آن.

ifnno9vk

افزایش قابلیت های رزمی توسط دو ارتش در منطقه آمد و حتی به عنوان دو کشور ادامه داد: تلاش خود را برای حل و فصل اختلاف از طریق مذاکرات در نظامی و دیپلماتیک سطح

ارتش هند به شدت اعتراض به تجاوزات توسط چینی ها و نیروهای خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح در این منطقه است.

ارتش چین ramped تا حضور خود را در Demchok و Daulat التماس Oldie بیش از حد - دو مناطق حساس با سابقه درگیری مربوط به دو طرف.

ارتش چین است را به یاد مستقر کرده اند در حدود 2500 سرباز در Pangong Tso و Galwan ولی علاوه بر این به تدریج افزایش موقت زیرساخت ها و سلاح. وجود دارد هیچ رقم رسمی در مورد اعداد.

منابع گفت: تصاویر ماهواره ای دستگیر کرده اند قابل توجه ramping تا دفاع زیرساخت های چین در کنار آن از بالفعل مرزی از جمله فعالیت های ساخت و ساز در یک نظامی هوایی در حدود 180 متر از Pangong Tso منطقه است.

ارزیابی توسط ارتش هند است که در ساخت است و با هدف اعمال فشار بر هند است. "ما به خوبی آگاه چینی شگرد. ارتش هند است که شرکت در آن ایستاده است که ما در حال رفتن به قبول چیزی کمتر از ترمیم وضعیت موجود در منطقه گفت:" یک مقام ارشد نظامی رسمی.

وزیر دفاع Rajnath Singh در روز شنبه گفت: مذاکرات دو جانبه شدند در نظامی و دیپلماتیک سطوح با چین برای حل و فصل این ردیف است.

ماشه برای رو کردن چین بود مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

این منابع گفت: چین نیز تخمگذار یک جاده در این منطقه انگشت است که قابل قبول نیست به هند است. منابع نظامی می گوید: از جمله تقویت نیروهای وسایل نقلیه و توپخانه و اسلحه فرستاده شد به شرق لاداخ توسط ارتش هند به ساحل تا حضور خود را در مناطق که در آن سربازان چینی بودند با توسل به تهاجمی ذکراست.

وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر شدند در یک چهره در مارس 5 که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به "خلاص". این بن بست ادامه داد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن