“هند می تواند به اتصالات پاسخ هنگامی که برانگیخت”: ساعت پس از لاداخ برخورد

هند-چین: ساعت نارندرا مودی گفت: قربانی از سربازان هندی نمی خواهد بیهوده

برجسته

  • ساعت مودی ارسال یک پیام قوی به چین بیش از لاداخ برخورد
  • هند صلح است عشق اما می تواند به اتصالات پاسخ اگر برانگیخت گفت PM
  • 20 سرباز کشته شدند در یک چهره با سربازان چینی در Ladakh

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: امروز او می خواست برای اطمینان از این کشور است که قربانی از سربازان هندی کشته در یک درگیری با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh نمی خواهد بیهوده و هند در حالی که صلح دوست است و قادر به دادن اتصالات پاسخ اگر برانگیخت. “هیچ کس نباید در هیچ شک. هند می خواهد صلح اما هنگامی که برانگیخت آن است که قادر به دادن اتصالات پاسخ آن هر وضعیت” ساعت مودی هشدار داد در یک پیام قوی به چین پس از مرز مبارزه در روز دوشنبه مشخص شده است که این غول تنش پس از هفته ها تنش است.

“این کشور را افتخار بدانند که ما سربازان درگذشت چینی گفت:” نخست وزیر که مشاهده می شود دو دقیقه سکوت در ادای احترام به 20 سرباز که جان خود را برای کشور قبل از شروع ملاقات با وزرای ارشد در coronavirus بحران است.

“من می خواهم به اطمینان ملت است که قربانی را از ما jawans نخواهد بود بیهوده. برای ما وحدت و حاکمیت این کشور مهم است” گفت: ساعت مودی که به حال متهم شده است توسط رهبران اپوزیسیون مانند کنگره سونیا گاندی و راهول گاندی و نخست وزیر سابق HD Deve Gowda سکوت در پی تنش با چین و دوشنبه را می شناسد ،

n206s418

ارتش منابع گفته اند NDTV که تا 45 چینی سربازان کشته شده اند و یا مجروح در مبارزه در Galwan دره. گیاه Labs Inc کرج

نخست وزیر هند می خواهد که تفاوت نباید تبدیل به اختلافات. “ما هرگز تحریک هر کسی اما ما نمی خواهد سازش با تمامیت ارضی و حاکمیت. هر زمان که زمان آمده است ما ثابت کرده اند که ما قدرت و توانایی در حفاظت از یکپارچگی و حاکمیت. فداکاری و انعطاف پذیری است که ما در شخصیت ملی است. اما شجاعت و شهامت است و همچنین کشور ما شخصیت” نخست وزیر هشدار داد.

ساعت مودی به نام یک نشست روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز پس از لاداخ برخورد. رئیس جمهور از احزاب سیاسی نامیده شده است برای جلسه در ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه از طریق ویدئو.

ارتش منابع گفته اند NDTV که تا 45 چینی سربازان کشته شده اند و یا مجروح در مبارزه در Galwan دره. وجود دارد “تلفات در هر دو طرف”. پس از تایید مرگ سه نظامی از جمله یک سرهنگ صبح روز سه شنبه ارتش اضافه شده است که 17 بیشتر انتقادی سربازان زخمی شد “در معرض درجه حرارت های زیر صفر” و درگذشت از صدمات خود را.

هند مقصر درگیری در “تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد” rebutting چین ادعا می کند که سربازان هندی عبور از مرز.

از آنجا که ممکن است صدها نفر از سربازان شده اند در برابر هر یک از دیگر در چهار مکان است.

در بیانیه ای که اواخر شنبه شب هند گفت: از آن باقی مانده متعهد به صلح در مرز با چین و همیشه عمل در آن طرف خط کنترل واقعی. چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian ادعا کرد سربازان هندی عبور کرده لاک – که رد شد دهلی نو – و هشدار داد هند در برابر هر گونه یک جانبه جنبش است که می تواند وضعیت را پیچیده کند.

در یک بیانیه جدید امروز چین گفت: می خواستم برای جلوگیری از درگیری با هند گفت: هند باید “به شدت مهار خط مقدم نیروهای نظامی و نه به طور غیر قانونی از مرز عبور نمی را تحریک آمیز حرکات را هر یک جانبه اقدامات است که پیچیده مرز وضعیت”. این سخنگو گفت که دو طرف “ادامه خواهد داد برای حل این مسئله از طریق گفت و گو و مذاکرات” و اضافه کرد “ما البته نمی خواهید برای دیدن بیشتر می کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de