هند در شماره 9 در جهانی Coronavirus, نمودار, سبقت چین در مرگ و میر

India At No. 9 On Global Coronavirus Chart, Overtakes China In Deaths

هند گزارش اولین coronavirus مورد در اواخر ماه ژانویه است.

دهلی نو:

تعداد coronavirus موارد در هند عبور 1.6 لاخ روز پنج شنبه آن را نهم بدترین آمار کشور توسط ویروس کشنده عفونت در حالی که تعداد مرگ و میر عبور چین رسمی شمارش داده ها از ایالات دولت آمریکا را در دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

با 1,65,386 موارد هند گزارش داد نزدیک به دو برابر تعداد موارد در چین در 84,106 آنلاین زمان واقعی شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. هند همچنین چین با پیشی گرفتن به عنوان بسیاری از 4,711 مرگ و میر در مقایسه با 4,638 شنبه شب دادهها نشان داد.

اولین مورد از این رمان coronavirus پدید آمده در چین در ماه دسامبر گذشته و پس از آن گسترش یافته است را تقریبا در تمام نقاط جهان آلوده کردن بیش از 59 لاخ مردم در سطح جهان است. بیش از 3.5 لاخ فوت کرده اند بیش از حد در سراسر جهان, اما تعداد بسیار کمی از موارد جدید گزارش شده در چین در چند روز گذشته.

از نظر مجموع تعداد موارد تایید شده ما در بدترین ضربه با بیش از 17 لاخ موارد در حالی که کشورهای دیگر با موارد بیشتر از هند و برزیل و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان. در حالی که ترکیه در حال حاضر رتبه 10 در چین در مکان 14 و زیر ایران پرو و کانادا است.

آمریکا نیز در صدر تعداد مرگ و میر با بیش از 1 لاخ مرگ و میر پس از, انگلستان, ایتالیا, فرانسه, اسپانیا, برزیل, بلژیک, مکزیک, آلمان و ایران در 10 صفحه. هند در رتبه 13 در حال حاضر پس از کانادا و هلند در تاریخ 11 و 12 مکان بود.

تعداد موارد مشخصی در هند در این ماه با گسترده جنبش مردم از طریق قطار ویژه و پرواز و همچنین به دلیل کاستن از محدودیت های مختلف در حال انجام چهارمین مرحله از سراسر کشور مستند. بسیاری از کشورها نسبت به افزایش تعداد هجوم مردم از خارج.

این مستند شده است در محل پس از مارس 25 است که در ابتدا برای اعمال 21 روز اما تمدید شده است سه بار در حال حاضر و در فاز چهارم به پایان خواهد رسید در مه 31.

تصمیم گیری در آینده دوره از عمل در این مستند است که انتظار می رود به زودی و به گفته مقامات اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و تمام وزرای ارشد بیش از تلفن به دنبال دیدگاه های خود را در فرمت های مستند.

اتحادیه کابینه وزیر راجیو Gauba نیز برگزار شد جلسه با شهرداری در کمیسیون و منطقه دادستانی از 13 بدترین ضربه شهرهای کشور از جمله بمبئی, دهلی نو کلکته و چنای.

دهلی نو گزارش داد تعداد رکورد 1,024 موارد جدید به آن شمارش به 16,281 در حالی که تعداد آن از مرگ و میر افزایش به 3,165. این اولین بار است که سرمایه های ملی است ثبت نام بیش از 1000 نفر در یک روز.

بدترین آمار دولت ماهاراشترا گزارش 2,598 دفاع کند گرفته شد موارد جدید به آن شمارش به 59,546 در حالی که مرگ و میر افزایش به 1,982 با 85 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در طول روز است.

گجرات گزارش 367 جدید 19 مورد هل دادن آن شمارش به 15,572; در حالی که 22 بیشتر بیماران درگذشت گرفتن شمارش به 960.

West Bengal ثبت بزرگترین واحد-بعد سنبله از 344 تازه COVID-19 مورد در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد آن به 4,536.

بیش از 33 لاخ COVID-19 تست های انجام شده تا کنون در هندوستان در مقایسه با بیش از 1.5 کرور در آمریکا و بیش از 97 لاخ در روسیه نزدیک به 40 لاخ در آلمان نزدیک به 38 لاخ در انگلستان بیش از 36 لاخ در ایتالیا و بیش از 35 لاخ در اسپانیا.

وقتی که می آید به کوانتومی از آزمون نسبت به جمعیت هند شکل نیست و حتی در میان بالا-100 کشور خبرگزاری PTI گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>