هند می پرسد و پاکستان برای کاهش کارمزد بالا توسط کارکنان نیم در دهلی نو در 7 روز

پاکستان نقض کنوانسیون وین هند گفت: امروز (فایل)دهلی نو: هند را کاهش می دهد کارکنان قدرت در کمیسیون عالی پاکستا

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399
India Asks Pak To Reduce High Commission Staff By Half In Delhi In 7 Days

پاکستان نقض کنوانسیون وین هند گفت: امروز (فایل)

دهلی نو:

هند را کاهش می دهد کارکنان قدرت در کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو با 50 درصد و به خاطر همین تعداد از مقامات از آن کمیسیون در اسلام آباد در امور خارجی وزارت روز سه شنبه گفت مذاکرات در حال انجام دیپلماتیک بین دو کشور است.

کاهش این است که به اجرا در ظرف هفت روز این وزارتخانه اضافه شده است.

وزارت گفت: پاکستان اتهام d' Affaires احضار شده این صبح و گفته بود که هند تا به حال بارها و بارها ابراز نگرانی در مورد مقامات پاکستانی در "اقدامات جاسوسی" و حفظ "ارتباط با سازمان های تروریستی".

"رفتار پاکستان است نه در انطباق با کنوانسیون وین و توافق نامه های دو جانبه در درمان دیپلماتیک و کنسولی مقامات. در مقابل آن ذاتی عنصر بزرگتر سیاست حمایت از عبور از مرز خشونت و تروریسم" دولت گفت.

"این آدم ربایی های اخیر در زور اسلحه از هند مقامات و شدید بیمار درمان تاکید حدی که پاکستان رفته در این جهت" به آن اضافه شده است.

"آنها (نیز) درگیر شده است در عمل از جاسوسی و حفظ ارتباط با سازمان های تروریستی. فعالیت های این دو مقام گرفتار قرمز دست و اخراج در 31 ماه مه سال 2020 شد یک مثال در این راستا" دولت گفت.

در هفته گذشته دو هندی کمیسیون عالی کارکنان, گزارش از دست رفته در اسلام آباد پس از 8 AM شدند و در اواخر آن شب پس از یک قوی شکایت از دهلی نو است.

منابع دولتی گفت: این دو بودند که رانندگان و دچار آسیب شده بود در بازداشت پاکستان, Inter Services Intelligence ISI). پاکستان گفت: آنها درگیر در یک تصادف در جاده و به اشتراک گذاشته شده شاه ظ توسط پلیس به پشت بیانیه خود را.

"برخی مقامات به هند بازگشت و در 22 ژوئن سال 2020 را ارائه جزئیات گرافیکی از درمان وحشیانه که آنها با تجربه در دست پاکستان سازمان" دولت گفت: امروز در اشاره به آن حادثه.

در اوایل این ماه به امور خارجی وزارت گفت: دو مقامات کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو گرفتار شده بودند برای انجام فعالیت های جاسوسی.

منابع گفت: دو عنوان Abeed حسین و طاهر خان - مشغول به کار در بخش ویزا و با استفاده از هویت جعلی مقالات به حرکت در اطراف. آنها اعلام شد شخص غیر قابل قبول و دستور به ترک هند در عرض 24 ساعت.

روابط بین هند و پاکستان شده اند به شدت تیره و تار در طول چند سال گذشته و بدتر با حوادث اخیر از شلیک در مرز و ترور اعتصاب در کشمیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de