در ویدئو, انجمن کارگران مهاجر در مبارزه با بیش از مواد غذایی در نظر گرفتن آنها را به خانه

In Video, Migrant Workers Fight Over Food On Train Taking Them Home

قطار تا به حال مجموعه ای از کالیان در ماهاراشترا با حدود 1200 مهاجر

ساتنا:

مسلح با تسمه کارگران مهاجر سوء استفاده و خشونت مبارزه با یکدیگر در داخل یک قطار بیش از مواد غذایی به عنوان راه آهن و پلیس پخش از پلت فرم در فیلم دراماتیک که امروز پدید آمده اند از Madhya Pradesh را ساتنا. برخی از کارگران مجروح شدند و در این درگیری.

این قطار حامل کارگران مهاجر به بیهار رسیده ساتنا در بعد از ظهر زمانی که درگیری گفته می شود بر توزیع مواد غذایی است. قطار تا به حال مجموعه ای از کالیان در ماهاراشترا با حدود 1200 مهاجران در روز سه شنبه.

یک کارگر گرسنه طول می کشد یک استراحت از مبارزه برای شکایت در مورد مواد غذایی نه خدمت به آنها.

“من تو را دیدم 24 بسته های غذایی توزیع شده است. که تمام محفظه دریافت مواد غذایی است. ما را دریافت نکرده اند هر غذا, مردم گرسنه در اینجا” کارگر می گوید: در زبان هندی به عنوان او می رود به مبارزه با.

جنگ لفظی به زودی تبدیل به یک خشونت مبارزه کنند. کارگران شروع به پریدن کرد از یک صندلی دیگر با مشت و لگد و هر یک از دیگر.

در ترس از آلوده شدن توسط coronavirus راه آهن افسران پلیس دخالت ندارد. آنها ضرب دیده قطار ویندوز با چوب و سعی در آرام کردن کارگران از پلت فرم. اما متوقف نمی گرسنه و درمانده کارگران است.

با توجه به مرکزی دستورالعمل مهاجران که رشته شده اند با توجه به این مستند را به نمایش برای coronavirus توسط دولت. تنها در صورت عدم وجود هر گونه علائم به آنها داده می شود, ترخیص کالا از گمرک به هیئت مدیره این قطار که در حال اجرا توسط این مرکز به کشتی آنها را به خانه شان متحده است.

برخورد ادامه داد تا آنها بیش از حد خسته به رفتن.

راه آهن و پلیس پس از آن سعی کردم به صحبت کردن با آنها و آنها را آرام. این Shramik قطار ویژه پس از آن از سر گرفته شد سفر خود را.

هزاران نفر از رشته کارگران مهاجر هستند که تقبل قایق از آب عبور با قطار ویژه در سراسر کشور در میان کشور مستند شده است که در جای خود از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری coronavirus که تحت تاثیر بیش از 50000 نفر در هند و کشته شدن بیش از 1600.

هزاران نفر از مهاجران شغل خود را از دست یک شبه و بدون غذا و سرپناه. آنها نمی تواند رفتن به خانه به عنوان تمام حمل و نقل عمومی متوقف شد با توجه به مستند.

بسیاری از در حال شروع یک پیاده روی طولانی خانه باعث شد دولت برای جلوگیری از آنها را. آنها قرار داده شد تا در پناهگاه تا قطار ویژه آغاز شده گذر گاه آنها را به خانه هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de