در ماهاراشترا زن پیاده روی صفحه اصلی مستند اسفناک کارگران

In Pregnant Maharashtra Woman's Walk Home, Lockdown Plight Of Workers

بمبئی:

یک گروه 15 نفری از مردان جوان – همه کارگران مهاجر – شروع دوچرخه سواری از بمبئی به روستای خود در بیهار را دربنگا یک سفر از نزدیک به 2000 متر. کارگران می گویند که آنها در حال رفتن پیش با سفر طولانی و دشوار است که آنها شده اند قادر به گرفتن قطار ویژه organsied توسط دولت برای رشته مهاجران به سفر خود را به خانه متحده در طول مستند.

مردان مجموعه ای از بمبئی سانتا کروز بر روی دوچرخه خود را در ساعت 3 صبح امروز و چند روز برای رسیدن به مقصد خود را اگر آنها متوقف نشده در مرزهای دولتی. زمانی که NDTV با آنها در بمبئی آنها چند ساعت به سفر خود را.

وقتی پرسیده شد که چرا آنها در حال گرفتن قطار ویژه, یکی از مردان گفت: “آنها تنها شده است گفت: این چیزها برای مدت زمان طولانی. آنها گفتند: ما فرستاده خواهد شد و بعد از 14. تا به حال هیچ چیز اتفاق افتاده است. ما شنیده ام و نه از آنها. آن بوده است 45 روز است.”

ترک احتیاط مردان را در خیابان ها و بزرگراه ها در سراسر ایالات مختلف خطر پلیس خشم گرمای تابستان و امکان اجرا از مواد غذایی است. جدا از برهنه خود را, وسایل مانند چند لباس و صفحات فولادی نگه داشته در یک حامل در چرخه خود را که آنها در حال حمل جاده ای است که برخی از churra یا خشک پهن برنج. برخی از آنها را در کوله پشتی.

آنها گفتند: هر چند همه آنها خود را مورد آزمایش قرار برای coronavirus آنها دریافت نتایج آزمون.

NDTV نیز کشف گروه دیگری از 20 نفر پیاده روی از Ghansoli در Navi Mumbai به روستای خود در بولدنا در ماهاراشترا. این گروه شامل کودکان خردسال و هفت ماه زن باردار از همه نظر گرفتن سفر با پای پیاده و با کمی غذا و پول است.

زمانی که سراسر کشور مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24, تنها با چهار ساعته دهها هزار نفر از کارگران مهاجر گیر شد در شهرستانها که در آن آنها کار روزانه شرط. با درآمد خود را قطع ناگهانی بسیاری از آنها تصمیم به سر خانه. کامل نبودن هر گونه حمل و نقل عمومی به معنای آنها تا به حال به راه رفتن صدها کیلومتر در مورد برخی بدون آب و غذا در گهگاه حمل یک فرزند و یا دو در سلاح های خود را به بازگشت به روستاهای خود را.

جمعه گذشته پس از حکم BJP در این مرکز بنا به گزارش ها به این نتیجه رسیدند که سیاسی واکنش بود تا ساختمان به یک نگرانی تورم, دولت اعلام کرد که قطار ویژه خواهد کشتی کارگران مهاجر در بازگشت به خانه. اجتماعی فاصله می تواند اجرا از طریق محدود صندلی; مسافران بود به نمایش در آمد توسط مقامات برای اطمینان از آنها مبتلا به کروناویروس قبل از آنها مجاز در ایستگاه و پس از ورود آن تا دریافت دولت به قرنطینه آنها را قبل از آنها می تواند دوباره با خانواده خود را.

پس از انتقاد از مخالفان برای ساخت این مهاجران خود را پرداخت قطار سفر, منابع رسمی گفت: دولت در حال حاضر یارانه 85 درصد از کرایه بلیط و بود که آن را تا به ایالات متحده برای تحمل باقی مانده هزینه بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>