در بیشتر مشکل برای صندوق های متقابل فرانکلین تمپلتون ضربه جدید به طور پیش فرض

In More Trouble For Mutual Funds, Franklin Templeton Hit By New Default

بلوغ ارزش NCDs شد Rs 616 کرور

فرانکلین تمپلتون صندوق گفت: در روز جمعه که آن را ارزیابی بازیابی دادرسی در برابر Essel Infraprojects محدود (EIL) که قصور در بلوغ تعهد غیر قابل تبدیل اوراق قرضه (NCD) در حال حاضر به ارزش Rs 92 کرور. “این NCDs حمایت هستند یک تعهد ذکر شده سهام Zee Entertainment Enterprises Ltd (ZEEL), Dish TV هندوستان با مسئولیت محدود ثبت نشده و سهام عیل شخصی تضمین Mr Subhash Chandra و شرکت گارانتی” مستقر در ایالات متحده فرانکلین تمپلتون – که زخم تا شش بدهی های خود را از طرح های در هند ماه گذشته – گفت: در آزادی در روز جمعه.

از شش بدهی صندوق در حال حاضر زخم تا چهار تا به حال قرار گرفتن در معرض NCDs. این چهار طرح عبارتند از: فرانکلین هند کم مدت صندوق فرانکلین هند پویا تعهدی صندوق فرانکلین هند ریسک اعتباری صندوق و فرانکلین هند کوتاه مدت درآمد طرح.

فرانکلین تمپلتون گفت: NCDs در حال حاضر عادلانه به ارزش Rs 92 کرور در آن اوراق بهادار پس از کوتاه کردن مو از 85 درصد است. بلوغ ارزش NCDs از جمله رستگاری, حق بیمه, شد, Rs 616 کرور. صادر کننده قادر به پاسخگویی به تعهد در سررسید تاریخ مارس 22.

تا آنجا که رسیدگی نگران هستند, صندوق خانه منصوب شده است یک مشاور حقوقی است و به دنبال گرفتن حداکثر بازیابی.

“ما باید منصوب از یک مشاور حقوقی و به طور جدی با توجه به تمام اقدامات لازم برای به حداکثر رساندن بازیابی ارزش. طرح خواهد شد به طور مداوم نظارت بر تحولات در عیل و اقدامات مناسب در بهترین بهره را از آن واحد-دارندگان” فرانکلین تمپلتون گفت.

صندوق خانه نیز گفت: این رویداد ندارد هیچ تاثیر بر خالص ارزش دارایی (NAVs) از این طرح که از 22 ماه مه در مقایسه با NAVs به عنوان از آوریل 21.

“این تنها نشان دهنده realisable اساس ارزش فعلی سهم پوشش و نشان نمی دهد هر گونه کاهش و یا نوشتن از مقدار پس دادنی توسط Essel Infraprojects. ارزیابی می تواند نظارت روزانه و دریافتنی تنظیم خواهد شد تا منعکس کننده هر گونه مواد تغییر در سهم پوشش (فهرست سهام عدالت),” فرانکلین تمپلتون اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>