در Madhya Pradesh جدید کابینه Jyotiraditya Scindia تاثیر

Madhya Pradesh کابینه گسترش: سوگند مراسم آغاز شد و در 11 am

بوپال:

بیست و هشت جدید وزرای پیوست Shivraj سینگ Chouhan-بی جی پی به رهبری دولت در Madhya Pradesh امروز و تعداد قابل توجهی از سابق کنگره رهبران در میان آنها تاسیس Jyotiraditya Scindia را مهر در کابینه گسترش بود که با تاخیر برای ماه بیش از مبارزه برای وزارتخانه ها.

چند وفاداران از Jyotiraditya Scindia یک زمان کنگره رهبر است که به روشن BJP در ماه مارس, در میان وزرای سوگند امروز. آقای Scindia عمه Yashodhara Raje Scindia یک رهبر بی جی پی نیز گنجانده شده است در کابینه.

منابع می گویند Shivraj سینگ Chouhan مجبور شد به ایستادگی کردن در بسیاری از نامزدها او پیشنهاد کرده بود به رهبری حزب.

Manthan se toh amrit سلام nikalta hai vish toh شیو توالت jaatein hain (شهد تولید می شود تنها زمانی که وجود دارد این است که یک گردونه و خداوند شیو باید نوشیدن سم)” آقای Chouhan روز چهارشنبه گفت:. این بیانیه در حال پخش به وزیر نام تفسیر شد به عنوان یک پذیرش است که تیم جدید خود را ممکن است شامل وزرای او می خواست.

صبح امروز وزیر توییتی یک پیام آشتی جویانه: “تبریک به همه وزرا که در زمان سوگند امروز. همه ما با هم کار خواهد کرد برای رسیدن به اهداف مشترک توسعه و رفاه عمومی در Madhya Pradesh. من مطمئن هستم که من حمایت کامل خود را در آوردن اصلاحات جدید است.”

بنابراین Jyotiraditya Scindia.

کابینه گسترش بوده اند که از ماه مارس زمانی که کنگره قدرت را از دست داده به BJP پس از 22 شورشیان ترک همراه با Jyotiraditya Scindia پس از نزدیکان از راهول گاندی.

دولت تا به حال عمل با پنج وزیر از اواسط ماه آوریل است. حتی آنها القاء نزدیک به یک ماه پس از Mr Chouhan در زمان ادای سوگند در ماه مارس است.

تاخیر رسما نسبت به کروناویروس مستند و Rajya سبها انتخابات. پشت صحنه وجود دارد مواج اختلاف نظر بر سر تخصیص وزارتخانه ها بین BJP و سابق کنگره که انتظار می رود به پاداش برای پایین آوردن کنگره دولت به رهبری کمال نات.

رئیس سابق وزیر کمال نات کشف و ضبط این شانس را به هدف یک ضربه تند وشدید زدن در Mr Chouhan در BJP. “من احساس بسیار غمگین در پیدا کردن بسیاری از قادر اختصاص داده شده و ارشد بی جی پی MLAs در کابینه امروز گسترش” کنگره رهبر توییتی در Hindi تقویت گمانه زنی ها که آقای Chouhan از دست رفته را در خود یدک کش-از-جنگ با تلخ رقیب-تبدیل-همکار Jyotiraditya Scindia.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید