در نامه ای به ساعت, Arvind Kejriwal می فرستد و پیشنهادات خود را برای دهلی مستند

In Letter To PM, Arvind Kejriwal Sends Suggestions For Delhi Lockdown

مغازه ها را باز کنید روز خود را بسته به فروشگاه شماره Mr Kejriwal گفت: (فایل)

دهلی نو:

مراکز خرید در دهلی نو باید مجاز به تابع با این شرط که تنها 33 درصد از مغازه های خود را باز خواهد شد در یک روز, وزیر, Arvind Kejriwal نوشت: در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی در روز جمعه ارائه پیشنهادات در مورد از سرگیری فعالیت های اقتصادی در coronavirus مستند فاز چهار.

“ما می خواهیم باید وجود داشته باشد هر گونه آرامش در مهار مناطق. خارج مهار مناطق مختلف فعالیت های اقتصادی باید شروع شود اما اجتماعی فاصله و ماسک باید اجباری” در این نامه به عنوان خوانده شده.

“ما فکر می کنیم با آرامش مستند وجود دارد خواهد بود یک افزایش در coronavirus موارد است. اما ما مرتب در بیمارستان اکسیژن, پنکه, آمبولانس Icu و غیره برای مقابله با این وضعیت,” او اضافه شده است.

در اوایل این هفته ساعت مودی برگزار شد جلسه با رئیس وزیران به بحث در مورد مستند 4 که برنامه ریزی شده است برای شروع از آوریل 18. او تا به حال خواسته متحده برای پیشنهادات در مورد چگونه آنها می خواهند برای اجرای این محدودیت.

در پاسخ به PM تماس با آقای Kejriwal, چند توصیه.

“همه بازارها و بازار مجتمع باید باز باقی می ماند در فرد حتی پایه و اساس مي باشد. مغازه ها را باز کنید روز خود را بسته به فروشگاه شماره. این به معنی این است که تنها 50 درصد مغازه ها (به استثنای کسانی که در فروش کالاهای ضروری) باید باز او گفت:” در این نامه اضافه میکند: “تمام مراکز خرید باید باز با این شرط که تنها 33 مغازه ها را باز در یک روز و نه بیشتر.”

مترو خدمات باید مجاز برای کارکنان بخش عمومی و برای کسانی که به ارائه ملزومات و e-عبور می کند. این زمانبندی باید از 7.30 تا 10.30 هستم. این DMRC خواهد اطمینان اجتماعی فاصله است و به دنبال صندلی داخل مربیان است جایگزین اساس آقای Kejriwal توصیه می شود. آرامش باید بررسی شود و پس از یک هفته توسط دولت دهلی نو.

تمام دفاتر خصوصی باید باز باقی می ماند با 50 درصد حضور باقی مانده کارکنان باید از خانه کار می کنند. در محل کار و مکان Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه خواهد بود اجباری, او گفت:.

توصیه های نیز شامل محدودیت در حرکت افراد به صورت غیر ضروری فعالیت های بین 9 ساعت و 5 هستم.

“فرد بالای 65 سال سن و زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال باید در خانه بماند به جز برای رفع نیازهای ضروری و برای سلامت هدف” آقای Kejriwal اضافه شده است.

تمام موسسات آموزشی, سینما, سالن سالن, شنا, نظر سنجی, میله, سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه باید بسته باقی می ماند, او گفت:. مکان های عبادت و چشمه های معدنی سالن نیز عمل نمی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de