در کرالا قاچاق طلا رسوایی, زن, مدعی درهم دیپلمات نقش

Swapna Suresh یک کارمند سابق امارات متحده عربی ماموریت در کرالا است.برجستهSwapna Suresh اعمال می شود برای پیش

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399
In Kerala Gold Smuggling Scandal, Woman Alleges UAE Diplomat's Role

Swapna Suresh یک کارمند سابق امارات متحده عربی ماموریت در کرالا است.

برجسته

  • Swapna Suresh اعمال می شود برای پیش بینی وثیقه
  • او گفت که او نمی باید چیزی برای انجام با قاچاق کالا و ارز
  • یک راکت کشف شده است با تشنج در حدود 30 کیلوگرم طلا
تریواندروم:

Swapna Suresh تعیین شده به عنوان یک "فرد مورد علاقه" توسط مقامات گمرکی در کرالا قاچاق طلا صورت کشیده, وزیر Pinarayi Vijayan را به یک طوفان سیاسی است کاربردی برای پیش بینی وثیقه. ادعای بی گناهی او گفت که او نمی باید چیزی برای انجام با قاچاق کالا و ارز شد و رو به یک "رسانه های آزمایشی".

در این درخواست ثبت آنلاین قبل از کرالا بالا دادگاه Swapna Suresh گفت که او تا به حال هیچ دخالت در راکت کشف با تشنج در حدود 30 کیلوگرم طلا به ارزش حدود Rs 15 هسته ای توسط بخش آداب و رسوم در تریواندروم فرودگاه در جولای 4.

طلا داشت در چمدان دیپلماتیک مربوط به کنسولگری امارات متحده عربی در دولت است.

Swapna Suresh در پیش بینی وثیقه درخواست به دادگاه گفت که او در بررسی محموله با آداب و رسوم در دستورالعمل از سرپرست سرکنسولگری در امارات متحده عربی ماموریت در کرالا است.

یک کارمند سابق در امارات متحده عربی ماموریت و مسئول بازاریابی برای یک شرکت مرتبط به کرالا دولت در بخش فناوری اطلاعات, او گفت که او در ارتباط با کنسولگری در یک "کار برای درخواست بر اساس".

منابع در بخش گمرک گفت: "ما در انتظار بوده اند و او را به می آیند و توضیح خودش پس از 5 ماه ژوئیه. او آمده است نه تا حالا. پس از او تا به وظیفه قانونی برای توضیح اینکه یکی از افرادی که علاقه نشان داد در بسته است."

کرالا رئیس دفتر وزیر متهم شده بود با مخالفت لینک کلیک کنید برای Swapna Suresh و ارشد بوروکرات حذف شد از پست اصلی وزیر به آقای Vijayan در روز سه شنبه. مخالفت کنگره درخواست کرده است که وزیر به استعفا و اعلام کرد دولت تظاهرات گسترده ای.

وزیر اتحاد رد اتهامات از خود دفتر و محافظ هر کسی گفت: "انتخابات در حال نزدیک شدن دولت نمی تواند بی اعتبار با ایجاد دود."

آقای Vijayan بود روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال خود "مداخله موثر بررسی" به قاچاق مورد.

امارات متحده عربی سفارت در دهلی نو پیش از این توییتی گفت: تحقیقات برای پیدا کردن که ارسال این محموله را آغاز کرده است و این که "کسانی که مسئول بود نه تنها مرتکب اصلی جرم و جنایت بلکه به دنبال لکه دار کردن شهرت از درهم ماموریت در هند" و آنها نمی خواهد در امان خواهد بود.

Sarith کومار یک متهم در این پرونده و سابق روابط عمومی افسر کنسولگری امارات متحده عربی در تریواندروم دستگیر شد در روز دوشنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن