به افتخار Juneteenth این عکاسی طرح حمایت از سیاه قصه از طریق تصاویر

اگر شما به دنبال برای برخی از عکاسی جدید برای صنوبر تا فضایی خود را و به امید حمایت های سیاه و سفید هنرمندان و معماران و طراحان شما در شانس هستید. ببینید در یک ائتلاف از عکاسان اهدای یک انتخاب از بیش از 70 تصاویر برای چاپ فروش به افتخار Juneteenth با تمام درآمد حاصل از رفتن به سمت سازمان حمایت از جامعه سیاه و سفید.

الهام های اخیر مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Breonna تیلور دیوید McAtee تونی McDade و دیگر مردم سیاه و سفید در دست اجرای قانون در سیاه بنیانگذاران و عکاسان Micaiah کارتر و جاشوا Kissi می خواستم به استفاده از هنر به عنوان یک راه برای “از بین بردن سفید برتری و سیستماتیک سرکوب” را به عنوان آنها نوشت در وب سایت خود. “در طول تاریخ مردم سیاه و سفید شده اند و در پایان دریافت از لنز دوربین به عنوان موضوع است. زل زل نگاه کردن که ما مشاهده شد مال ما نیست. در حال حاضر آن را حیاتی است که ما در اسلام چگونه داستان ما در حال گفت و چگونه ما دیده می شود:” آنها اضافه شده است.

“ما هنرمندان و archivists. ما نه تنها ایجاد تصاویر از چهره سیاه و سفید—ما سند تاریخی که اغلب نشده با نزدیک, احترام, نکات دقیق وظریف و مراقبت. ما در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای مردم سیاه و سفید ایستاده با افتخار در تداوم خود” آنها به اشتراک گذاشته شده در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام این ابتکار.

دو هفته فروش آغاز می شود در روز جمعه 19 ژوئن به پایان می رسد و در روز جمعه, جولای 3, به عنوان یک راه برای جشن Juneteenth ملی بزرگداشت از پایان برده داری در ایالات متحده—هر چند فعالان در سراسر کشور هنوز در حال کار به سمت نژادی و عدالت اجتماعی برای آمریکایی های سیاه و سفید. ببینید در همکاری با مصنوع قیام به استفاده از شرکت “حرفه ای درجه giclée فرآیند چاپ با غنی درست به زندگی رنگ در آرشیوی fine art paper” بنابراین این چاپ واقعا پاپ بر روی دیوار خود را.

هر چاپ خواهد شد هزینه 100 $به علاوه مالیات قابل اجرا و اتهام حمل و نقل. موجود در فرمت های اندازه چاپ (11×14) مصنوع قیام نیز ارائه 20 درصد تخفیف در یک قاب با خرید خود را. 100 درصد از سود حاصل از فروش پشتیبانی خواهد کرد “پنج ارکان کلیدی از پیشرفت” در یک اطلاعیه از ابتکار: حقوق مدنی, آموزش و پرورش/هنر تقاطع, جامعه, ساختمان, عدالت کیفری و اصلاحات. “خرید یکی از این تصاویر کمک می کند تا حمایت از یک بزرگتر ماموریت برای مبارزه با نظام ظلم و ستم است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه آمریکایی” بنیانگذاران به اشتراک گذاشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de