در پیام مستقیم به چین PM در Ladakh

ساعت مودی در له: 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه در خشونت آمیز مناقشه با چین در ماه گذشته.

برجسته

 • ساعت همراه بود رئیس دفاع کارکنان و فرمانده ارتش
 • با توجه به ساعت های او در جلو محل در Nimu
 • 20 سرباز کشته در خشونت آمیز مناقشه با چین در ماه گذشته

Ladakh/ دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سفر به یک پست رو به جلو در Ladakh این صبح و تعامل با نیروهای روز پس از ژوئن 15, مرز برخورد با چین است که در آن 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه. وزیر اطلاعات به عنوان یک تقویت روحیه برای نیروها و قدرتمند پیام به چین که نشان داده بی امان پرخاشگری در مرز با تهاجم خال در تصاویر ماهواره ای. رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش MM Naravane همراه با PM به عنوان او سفر منطقه, ملاقات با سربازان بود و در جریان این چهره با چین از اوایل ماه مه.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

 1. در عکس ساعت مودی نشسته در یک استتار چادر به عنوان او صحبت کرد و به صدها نفر از سربازان نشسته در یک فاصله از یکدیگر در برابر پس زمینه از Zanskar کوه.

 2. به گفته دفتر نخست وزیر او بود و در جلو محل در Nimu در ارتفاع 11,000 فوت است. او برتر وجود دارد در اوایل صبح توسط هلی کوپتر از له خواهد شد و بازگشت بعد از امروز.

 3. “تعامل با ما شجاع نیروهای مسلح پرسنل در Nimu,” PM ارسال شده به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram account.

 4. PM برداشت یک محل که در آن تعداد زیادی از سربازان می تواند جمع آوری و با خیال راحت گفت: مقامات.

 5. پرسنل ارتش و نیروی هوایی ITBP حاضر بودند برای تعامل. ساعت مودی همچنین در بازدید از یک بیمارستان که در آن چند سرباز زخمی در برخورد نقاهت.

 6. وزیر دفاع Rajnath Singh بود برای سفر به له دیروز اما سفر لغو شد. “PM رفتن به لاداخ دیدار با سربازان و تشویق آنها را قطعا تقویت روحیه خود را” آقای سینگ ارسال شده در توییتر.

 7. یک لرزاند چین در واکنش به سفر. “هند و چین در ارتباطات و مذاکرات در کاهش درجه حرارت از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک. هیچ حزب باید در تعامل با هر گونه اقدام که ممکن است به تشدید این وضعیت در این مرحله” ژائو Lijian, چینی, سخنگوی وزارت خارجه شد و به نقل از خبرگزاری ANI عنوان کرد و گفت.

 8. پس از هفته ها تنش نهفته در خط کنترل واقعی و یا بالفعل مرز با چین 20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شدند در عمل در ژوئن 15 و جدال با سربازان چینی در Galwan دره رودخانه. ارتش منابع می گویند چینی ها رنج می برد 45 تلفات.

 9. هند به اتصالات پاسخ به چین در لاداخ PM مودی گفته بود هفته گذشته در ماهانه آدرس رادیو – Mann ki Baat. “کسانی که بازیگران یک چشم بد در سرزمین های هندی در Ladakh داده شده در خور پاسخ. اگر هند می داند که چگونه برای حفظ دوستی آن را نیز می تواند مقابله با کسی و دادن پاسخ مناسب. سربازان شجاع ما روشن ساخته است که آنها را اجازه نمی دهد هر کسی که برای لکه دار کردن افتخار مادر هند” ساعت مودی گفت: در روز یکشنبه.

 10. وزیر اطلاعات نیز دیده می شود برای ارائه یک پیام قوی به مخالفت کنگره و دیگر منتقدان شده اند که هدف قرار دادن دولت در دست زدن به آن از چین بحران است. در تقریبا روزانه توییتهایی کنگره رهبر راهول گاندی بوده و خواستار پاسخ از PM چینی تهاجم در لاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im