در یک پست-coronavirus جهانی چین به نظر می رسد به رشد در حالی که بقیه جهان قرارداد

پرچم قرمز پرواز در مقابل سالن بزرگ مردم به عنوان سومین جلسه 13th ملی (NPC) باز می شود در 22 مه سال 2020 در پکن ،

Du یانگ | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

پکن — ایالات متحده-چین در ارتباط است و در یک نقطه عطف مهم تحلیلگران می گویند و نکات از آنچه در چشم انداز جهانی می تواند مانند نگاه پدید آمده در چند روز پس از چین سالانه مجلس جلسه پیچیده.

بسیار نمادین کنگره به این نتیجه رسیدند که پنج شنبه گذشته پس از نزدیک به یک هفته از جلسات – ارسال یک سیگنال قوی به مردم آن است که چین در غلبه بر این بیماری است که کسب و کار است که به سرعت برگشت به حالت عادی.

پکن همچنین با استفاده از جمع آوری به شما معرفی جدید امنیتی را تصویب منطقه ویژه اداری هنگ کنگ که یک نیمه مستقل ، اما چین تصمیم به تصویب این قانون پیشنهادی که منتقدان می گویند عطا خواهد کرد که دولت مرکزی جارو قدرت به سرکوب مخالفان تنظیم کردن یک واکنش قوی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که تهدید به اقدامات تلافی جویانه.

جغرافیای سیاسی کنار چند تحلیلگران معتقدند یک واقعیت است که در حال ظهور برای کسب و کار: در مواجهه با یک رکود جهانی چین به نظر می رسد به یکی از معدود کشورهایی است که گسترش اقتصادی و سیاسی.

“با توجه به سرعت فعلی از همه چیز در لحظه و راه (آمریکا و چین) رابطه شکل (بالا) در حال حاضر این چیزی است که باید جدی گرفته توسط کسب و کار گفت:” تام Rafferty مدیر منطقه ای آسیا و در واحد اطلاعات اقتصادی (EIU).

تجارت جنگ منتقل شده به فن آوری و شرکت های مالی, درگیری او گفت: در یک تماس تلفنی پیش بینی هدفمند اقداماتی مانند تحریم های ایالات متحده بر نهادهای مالی.

سرمایه گذاری چین

چین که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته در شهر ووهان همچنین اولین کشور برای بهبود یافتن از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی اعمال شده در تلاش برای کنترل شیوع.

بیش از 4,600 اند از Covid-19 در چین در حالی که در صدر تلفات 100,000 در آمریکا سخت ترین-آمار کشور در جهان است. این ویروس که ناشی از جهانی همه گیر آلوده شده است و بیش از 6 میلیون نفر در سراسر جهان است.

با توجه به صندوق بین المللی پول, پیش بینی, چین تنظیم شده است به رشد بیش از 1% در سال 2020 در حالی که اقتصاد ایالات متحده به احتمال زیاد قرارداد نزدیک به 6 درصد در سال جاری — بدتر از جهانی 3 درصد کاهش در رشد.

“جهانی شدن خود را در حال رفتن برای زنده ماندن. آن را به تنظیم در اطراف برخی از این مسائل به خصوص فناوری” گفت: Walter Lohman مدیر مرکز مطالعات آسیایی در بنیاد میراث از آن تهمت و دولت کشیده شده است بسیاری از کارکنان خود را.

“مردم هنوز هم می خواهید به سرمایه گذاری در چین برای بازار چین,” او گفت: در یک تماس تلفنی. “ما شده است صحبت کردن در مورد آن را برای 100 سال. آن را در اینجا در حال حاضر و شرکت وجود دارد که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید. چین نیست بدترین محل برای انجام کسب و کار. حتی در شفافیت سمت این نوع در وسط است.”

برای اولین بار در حدود دو دهه جهان را دومین اقتصاد نیست برای تنظیم سالانه تولید ناخالص داخلی هدف در آخرین آن مجلس نشست. در عوض مقامات تنظیم اهداف برای موارد مانند بیکاری است. بسیاری از اقتصاددانان گفت: از بین بردن هدف امیدوارم بهبود کیفیت رشد و پیش بینی اقتصاد گسترش می تواند در حدود 1 ٪ تا 3 ٪ در سال است.

تنش های سیاسی و coronavirus را متوقف سرمایه گذاری مستقیم خارجی به چین است. اما شرکت های دارای منافع است که بعید است برای تغییر سرعت.

تحلیلگران از شرکت تحقیقات Gavekal Dragonomics گفت: در یک گزارش در ماه اوت که در سال 2016 آمریکا فروش کسب و کار در چین در صدر $450 میلیارد در حالی که چینی ها در فروش در ایالات متحده کمتر از 50 میلیارد دلار.

“سیگنال در تمام ارتباطات و تعاملات با دولت است که آنها در حال استقبال به کسب و کار آمریکا در چین و واقعا آن را یک نقطه به اطمینان حاصل شود که آیا توان آن مربوط به یارانه ها و یا انواع دیگر از حمایت است که آنها در حال حمایت” آلن بی بی (آرکانزاس), رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در چین به خبرنگاران گفت: در صبح روز جمعه. “است که بسیار سازگار روند که ما متوجه شده ایم این سال است.”

بی بی (آرکانزاس) همچنین اشاره کرد که دولت چین خواسته است تا مجلسی پشتیبانی در توصیه به سیاستگذاران راه های موثر که محرک می تواند به طور موثر به کانال های کوچک و شرکت های متوسط.

تنش سیاسی بحث

چین شده است کمی بیشتر پرقدرت در جغرافیای سیاسی ، جنجال بر سر منشاء coronavirus موجب گرم تفسیر از دیپلمات چینی که گسترش تنش فراتر از ایالات متحده به بخش هایی از اروپا و استرالیا و کشورهای دیگر.

بنابراین شما نمی تواند انتظار داریم چین به عنوان آرام به عنوان آن بود 20 تا 40 سال پیش … چین های مختلف چین است. آن را باید به حق (به بیان آن) نقطه در سراسر این جهان است.

وانگ Huiyao

رئیس مرکز چین و جهانی شدن

چین بیشتر دانش آموزان و کسب و کار جهانی گفت: وانگ Huiyao مشاور دولت چین و رئیس جمهور پکن-فکر مستقر در مرکز چین و جهانی شدن است.

“بنابراین شما نمی تواند انتظار داریم چین به عنوان آرام به عنوان آن بود 20 تا 40 سال پیش گفت:” در یک تماس تلفنی با اشاره به دیگران ممکن است شروع به دیدن محاسن سیستم های مختلف. “چین متفاوت است چین است. آن را باید به حق (به بیان آن) نقطه در سراسر این جهان است.”

رشد همچنان پایین خط چین استبدادی دولت برای اطمینان از ثبات اجتماعی. برتر لی کچیانگ با استفاده از مشخصات بالا در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه هفته گذشته به بازی کردن چین باز بودن به روی سرمایه گذاری خارجی.

این کشور خوش بینی الشعاع چالش های باقی مانده در خانه و خطرات سیاسی ایالات متحده و دیگر کسب و کار ممکن است از خود دولت است.

“چین مشکل این است. وجود دارد دو بندگی. یکی از اولین شهرهای جهان است که ما می بینیم و رفتن به. بقیه یک کشور جهان سوم” جورج فریدمن رئیس جغرافیای سیاسی آتی یک نشریه آنلاین با تمرکز بر امور جهانی گفت: در یک تماس تلفنی.

او شک و تردید از چین را با هدف از بین بردن فقر در این سال است. “در تمام احتمال این تنش بین آمریکا و چین به احتمال زیاد افزایش خواهد و چین در جریان است که باید به مقابله با این مشکل در داخل کشور نه تنها به افزایش مصرف داخلی اما قبول این محدودیت از آنچه در آن می توانید با ایالات متحده است.”

آمریکا فشار بر پکن رشد کرده و از کنگره گام به سوی محدود کردن سهام چین لیست به تلاش ها با هدف فلج کننده چین مخابراتی غول هواوی.

رشد سیاسی در ایالات متحده تضاد به سمت چین خواهد آخرین طولانی تر از زمان چرخه انتخابات گفت: میراث بنیاد Lohman.

“واقعا ایده آل برای بازگشت به یک محل مناسب و معقول در این رابطه ما نیاز به بازگشت به بازار واقعی اصلاحات در چین,” او گفت:. “که شامل خصوصی سازی رشته در شرکت های دولتی بهتر قوانین در اطراف یارانه (و) پرداختن به این موضوع از فن آوری اجبار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع آخرین ضربه با اعلام روز جمعه او شروع به اقدام برای از بین بردن هنگ کنگ ویژه وضعیت معاملاتی با آمریکا حرکت بود در پاسخ به چین را تصویب رسمی یک روز زودتر از امنیتی جدیدی برای هنگ کنگ به منظور سهولت پکن نگرانی در مورد تهدید از سال تظاهرات در شهر به حاکمیت است.

“از هنگ کنگ قوانین بدیهی است که یک بیان سیاسی اعتماد به نفس در چین طرف گفت:” EIU را Rafferty.

فقدان جزئیات

“یک متغیر کلیدی رفتن به جلو است که موضع ایالات متحده و اینکه آیا آمریکا حاضر است برای ماندن در سطح جهانی درگیر چند جانبه موسسات” Rafferty گفت. “من در مورد پایگاه امریکا خواهد ماند مشغول اند.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تغییرات خواهد بود “تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای” از موافقت نامه های که به هنگ کنگ درمان ترجیحی در مقابل سرزمین اصلی چین او به چند جزئیات. به طور مشابه, امنیتی جدید قانون برگ مقدار زیادی از عدم اطمینان بیش از حدی که به مرکزی دولت چین آغاز خواهد شد به طور فعال در کنترل امور در هنگ کنگ است که تا کنون باقی مانده یک شهر با بیشتر آزادی بیان و تراز با مالی بین المللی استاندارد از سرزمین اصلی است.

“این سخن به این معنا نیست که ما شرکت خواهد شد کوه در می رم سوئیچ در هنگ کنگ و در حال اجرا برای خروج” اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ جمهور تارا یوسف گفت: در یک ایمیل به CNBC. “هستند بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد چگونه ما – هنگ کنگ ویژه وضعیت می تواند unwound است. به وضوح بیشتر کسب و کار دریافت بیشتر مفید آن خواهد شد در به چالش کشیدن این مقطع.”

در آینده نزدیک بسیاری از تحلیلگران اشاره می کنند که آمریکا به مراتب بیشتر از منافع کسب و کار در معرض خطر در هنگ کنگ است. از سوی دیگر فشار در بازارهای مالی ایالات متحده به احتمال زیاد ارسال بیشتر شرکت های چینی به دلار هنگ کنگ ارز برای لیست که به احتمال زیاد جبران خروج با توجه به بروس اضطراب سخت و ناگهانی از چین رنسانس.

چین نیز گرفته چند اقدامات علیه ایالات متحده کسب و کار.

رهبران تاکید کرده اند که چگونه آنها را افزایش می دهد صنایع موجود برای سرمایه گذاری در حالی که تهدید برای قرار دادن شرکت های خارجی در یک “غیر قابل اعتماد نهاد لیست” لیست سیاه برای سازمان های خارجی و افرادی است که آسیب به منافع شرکت های داخلی. اما هیچ جزئیات پدید آمده در 12 ماه است.

“ما خودمان را پیدا کنید در یک لحظه که در آن صدای قربانی (کشورهای خارجی برای pandemic) در حال گرفتن بلندتر” جفری لیمن معاونت دانشگاه نیویورک در شانگهای و رئیس هیئت مدیره اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای. “اما من خوش بین و من فکر می کنم در طول زمان آن صداها فروکش خواهد کرد به عنوان رهبران در جامعه کسب و کار گام به جلو و می گویند:” ما می دانیم که منافع انسان در همه جا لذت ببرید (از جهانی شدن).'”

تا زمانی که جزئیات در اخیر اعلامیه سیاسی تبدیل به پاک کردن چین و آمریکا علنا حفظ است که کانال های ارتباطی باز هستند – در حال حاضر است. و دیگران در کسب و کار بین المللی امیدوار برای سازنده تر بحث.

“ما نمی خواهیم به ترک چین” Joerg Wuttke رئيس جمهور از اتاق بازرگانی در چین گفت: در یک تماس تلفنی. “همین دلیل است که ما تعامل بیشتر با چین و برای اطلاعات بیشتر بپرسید.”

در به طور فزاینده تنش, محیط زیست, Wuttke گفت: اتحادیه اروپا مجلسی است که به دنبال افزایشی زمینه های همکاری در سراسر چین است. “در این نوع از وضعیت وجود دارد راه حل های بزرگ دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im