IKEA آخرین پروژه با استفاده از تکنولوژی برای کمک به شما مجددا اراستن بدون حرکت هر مبلمان

IKEA و آینده آن آزمایشگاه SPACE10 راه اندازی یک نام تجاری جدید سایت به نام هر روز آزمایش این ماه از طریق آن شرکت ها در پاسخ به این سوال “چه خواهد شد فردا فن آوری های تعریف دوباره راه ما زندگی می کنند در خانه؟” یک پاسخ مستقیم به ادامه coronavirus همه گیر در فضای وب خانه مجموعه های مختلف دیجیتال آزمایش که کشف راه های جدید ما ممکن است در تعامل با فضاهای زندگی ما در سال به آمده است.

“با مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه از همیشه قبل از در حال حاضر زمان برای عمل و کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه ما تجربه و تعامل با خانه ما” آزادی مطبوعات متحده است. از طریق فن آوری های نوآورانه از جمله هوش مصنوعی یادگیری ماشین, واقعیت افزوده واقعیت و فضایی هوش روزمره آزمایش را تشویق می کند بازدید کنندگان برای باز کردن ذهن خود را به راه های جدید خانه های ما می تواند به بهبود زندگی روزانه ما است.

برخی از آزمایش ها به خصوص مفید برای تزئین. با اتاق ویرایشگر شما می توانید “پاک کردن” فعلی خود را مبلمان کنید و ببینید چه چیزهای جدید به نظر می رسد مانند در خود جای داده است. کنار آن طول می کشد ابعاد دیوار خود را و طرح های مناسب سازی سیستم برای به حداکثر رساندن فضا. نقطه و تعمیر را به چیزهای قدیمی خود را و نشان می دهد راه هایی که شما می توانید آن را دوباره جدید با پروژه های DIY.

دیگران کمی بیشتر تجربی است. “نوری Soundsystem” توسط ManvsMachine یک AR برنامه ای که اجازه می دهد تا کاربر را به “ببینید موسیقی” در فضای خود را; و “اقدامات شدید” توسط حوزه که علیرضا مکانی نقشه برداری فن آوری است که اجازه می دهد تا شما را به اندازه گیری های خود را از طریق فضای مجازی “فیل در اتاق است.”

“صفحه اصلی—به خصوص این روزها—نقش مهمی در چگونه ما توسعه تعاملات روزمره و روابط می گوید:” Bas Van De Poel مدیر خلاق در SPACE10. “این است که تنها جایی که ما زندگی می کنند اما جایی که ما کار تدریس به کودکان ما و جایی که ارتباط ما با جهان دیجیتالی. ما اعتقاد داریم ما بیشتر بدانید در مورد بعدی منحنی طراحی و نوآوری های تکنولوژیک بیشتر ما می تواند کمک به مردم برای ساختن فردا زندگی در خانه و با هر یک از دیگر حتی بهتر است.”

شما می توانید از انواع آزمایش ها در حال حاضر آپلود به پلت فرم با رفتن به EverydayExperiments.com. اما هشدار داده می شود, شما ممکن است هرگز در خانه خود را به همان شیوه دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *